Nie ma przednich zębów. Zdradza, jak mężczyźni reagują na to na randkach

Lily Magno nie ukrywa, że nie a przednich zębów. Na jednym ze swoich nagrań tiktokerka poruszyła temat pierwszych randek. Zdradziła, jak mężczyźni reagują na jej wygląd.

Lily Magno to 26-latka, która aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Jej filmy na TikToku zdobyły już ponad 23 miliony polubień. Kobieta nie ukrywa, że nie a przednich zębów. Co więcej, nie ma oporów, by pokazywać się bez protezy. Dzięki temu udało jej się zdobyć wielu fanów, którzy są zachwyceni jej odwagą i pewnością siebie. Historię Lily opisały różne portale, między innymi nypost.com.

Zobacz wideo "Prawo piątej randki" - zdroworozsądkowe podejście czy niepotrzebna komplikacja?

Nie ma przednich zębów. Zdradza, jak reagują na to mężczyźni

Na jednym ze swoich nagrań Lily poruszyła temat pierwszych randek. Jak zdradza, przed spotkaniami nigdy nie mówi mężczyznom o brakach w uzębieniu. Dlatego też, gdy ci dowiadują się o tym są zniesmaczeni lub w szoku. - Jeżeli ktoś negatywnie reaguje na mój prawdziwy uśmiech, oznacza to dla mnie, że nie jest wystarczająco dojrzały - wyznała w jednym z wywiadów Lily.

Nie zamierza ukrywać swojego wyglądu

Mimo że 26-latka akceptuje obecnie swój wygląd, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że ten aspekt wpływał negatywnie na jej życie uczuciowe. Nie zamierza jednak rezygnować z marzeń o miłości. Co więcej, nie chce też ukrywać swojego prawdziwego wyglądu. Jak pokazują jej doświadczenia, nie jest to najważniejszy aspekt, jeśli chcemy stworzyć z kimś relację.

Lily wspomina, że na jednej z randek zdecydowała, że w czasie posiłku zdejmie protezę. Chciała sprawdzić reakcję potencjalnego partnera. Mimo że chłopak początkowo był zaskoczony i nieco skrępowany, nie był to dla niego problem. Para umówiła się na kolejne spotkanie. 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: