Aleksandra Szwed opublikowała zdjęcia z planu "Fort Boyard". "Była krew, pot i łzy... i to dosłownie."

Aleksandra Szwed wzięła udział w programie, który po latach powrócił do telewizji. Chodzi o "Fort Boyard" w którym celebryci mają do wykonania trudne zadania, a rywalizują między sobą w grupach. Aktorka podzieliła się z fanami na Instagramie zdjęciem i szczerym wyznaniem.

Aleksandra Szwed wzięła udział w programie "Fort Boyard". Po raz pierwszy wyemitowano go w 2008 roku, a drugi sezon miał miejsce w 2009 roku. Program potem zniknął z anteny i telewidzowie mogli obejrzeć go ponownie dopiero w roku 2021. Od tamtego czasu show nadal jest emitowane w telewizji. Na swoim profilu na Instagramie aktorka opublikowała zdjęcie z ciekawym podpisem.

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie głównej gazeta.pl

Zobacz wideo "Love Island". Specyficzne poczucie humoru Kamila [zapowiedź odcinka]

Aleksandra Szwed o udziale w "Fort Boyard". Dobrze wspomina show?

Aleksandra Szwed opublikowała w social mediach zdjęcie, na którym pozuje z Katarzyną Skrzynecką i Marcinem Łopuckim. Celebrytka stworzyła wraz z nimi drużynę, która rywalizowała z Edytą Herbuś, Kamilą Szczawińską i Tomaszem Barańskim. Trójka bohaterów odcinka wygląda na zmęczonych, ale i szczęśliwych. Aktorka w opisie zdjęcia podziękowała pozostałym uczestnikom za świetną zabawę, ale też wyznała, że udział nie należał do najłatwiejszych. Czytamy:

To było istne szaleństwo! I choć, jak wiecie, dla mnie to nie „pierwszyzna" to ilość i poziom wyzwań z jakimi przyszło mi się zmierzyć w tej edycji programu Fort Boyard naprawdę przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Była krew, pot i łzy… i to dosłownie. „Les Oranges" jestem z nas ARCY DUMNA!
 

Aleksandra Szwed wzięła udział w programie, a wierni fani ją dopingowali

Celebrytka na swoim profilu w social mediach zgromadziła pokaźne grono obserwatorów. Z komentarzy pod różnymi postami można wywnioskować, że zawsze kibicują aktorkę i chętnie ślą jej komplementy. Tym razem nie mogło być inaczej. Tłumnie postanowili skomentować zdjęcie słowami:

Byliście super
Uwielbiam
Super zdjęcie!

Niektórzy obserwatorzy byli nawet zaniepokojeni wpisem Szwed. Czytamy:

Ale o ten pot krew i łzy to się martwię
Więcej o: