Edyta Herbu¶ pozuje w bieliĽnie i odsłania nag± pier¶. "Mam gęsi± skórkę"

Edyta Herbu¶ mimo upływu lat wci±ż zachwyca nienagann± sylwetk± oraz urod±. Dla wielu osób stała się wręcz ikon± stylu i nieustann± inspiracj±. Tym razem gwiazda zapozowała w seksownej bieliĽnie oraz białej koszuli. W¶ród fanów na Instagramie zawrzało.

Interesuje cię stylizacja gwiazd? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Edyta Herbuś w tym roku skończyła 41 lat i wciąż może pochwalić się smukłą sylwetką i zachwycającą urodą. Tancerka często dzieli się z fanami efektami profesjonalnych sesji zdjęciowych, kulisami pracy zawodowej, prywatnymi momentami z bliskimi oraz przemyśleniami na różne tematy. Na swoim profilu na Instagramie zebrała sporą rzeszę fanów, bo już ponad 250 tysięcy osób.

Zobacz wideo Edyta Herbuś zostanie jurorką „Tańca z Gwiazdami"? Jasna deklaracja

Małgorzata Rozenek-MajdanMałgorzata Rozenek w stylowej sukience modelującej sylwetkę za 800 zł

Edyta Herbuś pozuje w bieliźnie i odsłania pierś w białej koszuli

Aktorka postanowiła zaskoczyć fanów i opublikować zmysłowe zdjęcie w samej bieliĽnie, mając na sobie jedynie białą koszulę. Seksowna odsłona Edyty Herbuś spotkała się z wielką aprobatą ze strony obserwujących. Tancerka pozuje w czarnych majtkach oraz subtelnie eksponuje nagą pier¶. Całość stylizacji dopełniły kremowe szpilki. Gwiazda opatrzyła zdjęciem podpisem:

W życiu wolnej kobiety jest miejsce na wszystko.. Czas ze sobą, relacje z mężczyznami, z kobietami, rodzina, pasje, praca, przyjaźnie, odpoczynek, rytuały, a nawet szaleństwo … I to wszystko w idealnych proporcjach, w tym właściwym czasie, w swoim własnym rytmie
 

Reakcja fanów w komentarzach mówi sama za siebie. Niektórzy uważają, że to najlepsze zdjęcie Herbuś

Zdjęcie w krótkim czasie od publikacji zebrało sporą ilość reakcji w postaci "serduszek" oraz komentarzy. Edyta Herbuś zachwyciła nie tylko zdjęciem w bieliźnie, ale również samymi słowami. Oto najpopularniejsze komplementy, ze strony fanów.

Hot sztos
Zdjęcie jest tak mocne, ze mam gęsią skórkę.
Fenomenalnie
Zbieram szczękę z podłogi.
Jak zawsze namiętność zmysłowość, piękno
Jedno z najlepszych Twoich zdjęć
Jeśli ktoś kiedyś zapyta o ideał kobiety, proszę pokazać mu tę fotografię.
Więcej o: