Pokazała swoją metamorfozę. Ludzie nie wierzą, że to ta sama osoba. "Niemożliwe"

Jedna z użytkowniczek TikToka wywołała w sieci prawdziwą burzę swoją metamorfozą. Pokazała, jak można zmienić się za sprawą odpowiedniego makijażu oraz fryzury. Nie wszyscy jednak wierzą, że przed i po to ta sama osoba. - Dwie różne kobiety - komentują.
Zobacz wideo Tiktokowy trik na malowanie ust z patyczkiem. Sprawdzamy!

TikTok jest obecnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie. Użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się tam krótkimi filmikami, w których poruszają przeróżne tematy. Znajdziemy tam nie tylko popularne układy taneczne, lecz także trendy, domowe triki, porady, historie z życia wzięte, a także... makijażowe metamorfozy. Niektóre z nich potrafią wzbudzić naprawdę skrajne emocje. 

Wprawiła w osłupienie swoją metamorfozą. Ludzie podzieleni: "Niemożliwe", "Co za przemiana!"

Kobieta prowadząca na TikToku profil pod nazwą "Lashes And Losing" robi w sieci furorę swoimi makijażowymi filmikami. Śledzi ją ponad 500 tys. osób, a jak wynika z opisu na jej profilu, wszystkiego nauczyła się sama. W ostatnim czasie jeden z filmików, na których pokazała swoją metamorfozę, wywołał burzę wśród internautek oraz internautów. W pierwszej części nagrania widać kobietę bez makijażu i bez... przednich zębów, z nieułożonymi włosami, oraz niekorzystnie ustawioną kamerą. Następnie tiktokerka pokazała się w pełnym makijażu, fryzurze oraz nałożonymi zębami. Efekt jest powalający!

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od internautek oraz internautów. Jedni są zachwyceni przemianą, inni nie wierzą natomiast, że jest to ta sama osoba:

Jesteś niesamowitą artystką. Jeśli nie robisz tego zawodowo, naprawdę powinnaś
Dlaczego nikt nie widzi, że podwójny podbródek znika? To niemożliwe
Masz ogromny talent
Dwie różne kobiety. Nie można ukryć podwójnego podbródka
Właśnie przejrzałam twoje filmu, masz taki niesamowity talent. Jestem zachwycona
Chciałabym mieć twoją pewność siebie

- czytamy.

Więcej o: