Jakie są pierwsze oznaki zdrady? Profesjonalna kochanka radzi, na co szczególnie zwracać uwagę

Pierwsze oznaki zdrady z pozoru są wszystkim znane z filmów, czy książek. Nikt jednak nie zna ich tak dobrze, jak... profesjonalna kochanka. Ta kobieta wyznaje, na co warto zwrócić uwagę w relacji z partnerem, aby nie przegapić momentu "skoku w bok".

Zdradzać może zarówno kobieta, jak i mężczyzna. Stereotypowo, oraz niestety na podstawie wielu badań można wnioskować, że to jednak mężczyźni dopuszczają się zdrady częściej. Jeszcze do niedawna w Polsce, co dziś może być nie do pomyślenia, ale zdrada z ręki mężczyzny była mniej haniebnie traktowana, niż ta z ręki kobiety. Istniało społeczne "przyzwolenie" na zdradzanie żony, ale zdradzanie męża było czymś niewybaczalnym. W niektórych kulturach niestety jest tak do dziś. Podstawą związków jest jednak zaufanie, które niestety bardzo łatwo nadszarpać. Profesjonalna kochanka postanowiła wytłumaczyć, jakie są pierwsze oznaki zdrady, które trzeba znać.

Zobacz wideo nalazłam gumkę w portfelu męża. Czy on mnie zdradza?

Amy Kupps to "profesjonalna kochanka". Kiedyś była nauczycielką

Amy Kupps to influencerka, która pochodzi z Karoliny Północnej. Zajmuje się m.in. nagrywaniem filmów na OnlyFans i to właśnie ta działalność przyczyniła się do utraty jej wcześniejszej pracy. Kobieta pracowała bowiem jako nauczycielka, ale jej były mąż poinformował o tym jej pracodawców. Z racji, że filmy miały charakter erotyczny, uznano to za sprzeczne z wartościami, które miała przekazywać uczniom. Obecnie Kupps otrzymuje pieniądze za bycie "profesjonalną kochanką". Spotyka się z mężczyznami, którzy fundują jej wyjazdy, czy obdarowują drogimi prezentami. Kobieta jest obecnie w ciąży z jednym ze swoich pełnoletnich uczniów z poprzedniej pracy. Jej stan nie wpłynął jednak na "karierę". Nadal jest aktywna w social mediach i chętnie umawia się z niewiernymi mężczyznami. Swój poród zamierza relacjonować na wideo online, jak twierdzi - w celach edukacyjnych.

 

"Profesjonalna kochanka" o pierwszych oznakach zdrady. Na co zwracać uwagę?

Tak zwane "czerwone lampki" powinny pojawić się w głowie każdej partnerki, zaraz po określonych zachowaniach ich partnera. Zdaniem Amy, mogą one być podstawą do oskarżenia o zdradę. Pierwsze zachowanie, które może być znakiem ostrzegawczym, to "wychodzenie na szybkiego drinka". Jeśli mężczyzna dość często praktykuje takie wyjścia i nie podaje konkretnych nazwisk, określając to "wyjściem ze znajomymi", kobieta może zacząć być podejrzliwa. Następna rzecz, na którą "profesjonalna kochanka" radzi zwrócić uwagę, to wyrobienie nowej, kolejnej karty płatniczej. Jej zdaniem, może być to karta z osobnymi środkami na zakup prezentów dla kochanki. Jednym z klasycznych przypadków, znanym dobrze z filmów, ale o którym kobiety często zapominają, są "wyjazdy w delegację". Zbyt częste i wypadające niespodziewanie mogą zacząć zastanawiać partnerkę. "Czerwona lampka" to również uwaga na temat wykonywania telefonów do pracy. Jeśli mężczyzna nagle prosi, aby do niego nie dzwonić, być może zaczyna ukrywać fakt, że ma żonę, lub partnerkę przed nowo poznaną osobą. Zdaniem Kupps, każda kobieta powinna to wiedzieć.

 
Więcej o: