Dzień chłopaka 2022 już za kilka dni. Jak go spędzić tu i teraz lub w przypadku związków LDR? Podpowiadamy

Dzień chłopaka 2022 to dobra okazja, aby pokazać drugiej osobie, ile dla nas znaczy. Szukasz pomysłu na miłą niespodziankę? Podpowiadamy, jak świętować dzień chłopaka, gdy jesteście blisko i daleko od siebie.

Kiedy jest dzień chłopaka 2022 - ważna kartka w kalendarzu 

Chociaż Międzynarodowy Dzień Chłopaka obchodzony jest pod inną nazwą i późną jesienią to w Polsce obowiązującą datą jest 30 września. Kiedy jest dzień chłopaka w 2022 roku? W tym roku kalendarz sprzyja romantycznym randkom, a nawet weekendowym wypadom za miasto, ponieważ świętujemy w piątek, co daje dodatkowe dwa dni na celebrację uczucia. 

Ile dni do dnia chłopaka? Odliczamy i podajemy siedem pomysłów na niespodziankę 

Ile dni zostało do dnia chłopaka? Warto wiedzieć, że pozostało jeszcze tylko dziewięć dni do tego święta. Oprócz uroczego drobiazgu lub kartki z życzeniami liczą się przede wszystkim wspólne chwile. Jak zaplanować wyjątkową randkę? Podpowiadamy!

 • Randka w ulubionym miejscu 

Dzielenie pasji bardzo zbliża partnerów, w tak wyjątkowym dniu warto wybrać się tam, gdzie Twoja druga połówka czuje się najlepiej: stadnina konna, boisko do piłki nożnej, ścianka wspinaczkowa, tor dla rowerów… Możliwości jest bardzo dużo.

 • Maraton filmowy 

W kinie czy na domowej kanapie wieczór filmowy jest zawsze dobrym pomysłem. Warto wcześniej przygotować repertuar, aby nie spędzić pół wieczoru na poszukiwanie tytułu, który będzie pasował do okazji. 

 • Koncert ulubionego zespołu 

Twoja druga połówka na co dzień nie rozstaje się ze słuchawkami i ma w szafie pokaźną kolekcję koncertowych T-shirtów? Dwa bilety na koncert to doskonały prezent, weekend sprzyja krótkim wycieczkom, być może uda Wam się połączyć dwa w jednym. 

Zobacz wideo Jak zapakować wino na prezent? Wykorzystaj kwiaty
 • Prezent marzeń z efektem WOW

Codzienność często obdziera nas z marzeń, ale można im pomóc. Zakup wymarzonej gitary lub konsoli do gier można odpowiednio wcześnie zaplanować. 

 • Spotkanie z przyjaciółmi przy grach 

Dzień chłopaka można połączyć ze spotkaniem towarzyskim, wystarczy zaprosić kilka zaprzyjaźnionych par i spędzić miły wieczór na ulubionej rozrywce. Dobrym pomysłem będzie też podział wieczoru na romantyczną kolację tylko we dwoje i wspólną imprezę. 

 • Romantyczna kolacja przy świecach 

Klasyka gatunku, która działa na zmysły, a gdy dodatkowo własnoręcznie przygotujesz jego ulubione daniem, ten wieczór przejdzie do historii. 

 • Randka w hotelu 

To propozycja z dedykacją dla świeżo upieczonych rodziców, którzy marzą o chwili wytchnienia i z chęcią na chwilę powrócą do młodzieńczych lat, kiedy dzień chłopaka był prawdziwym wydarzeniem. 

 Dzień chłopaka 2022 - data i pięć patentów na świętowanie na odległość 

Dokładna data dnia chłopaka w 2022 roku została już podana. Pary, które na co dzień żyją na odległość zyskały miano LDR (Long Distance Relationship). Pomimo nowoczesnych metod komunikacji powroty do pustego mieszkania mogą być trudne, szczególnie gdy wszyscy wokół świętują. Jak spędzić czas z ukochaną osobą 30 września, gdy dzielą Was kilometry? Mamy na to kilka propozycji. 

 • Prezent niespodzianka 

Współczesny świat to nieograniczone możliwości, można wysłać przesyłkę w dowolne miejsce i dodatkowo poprosić o ładne opakowanie w formie prezentu. To może być całkiem prozaiczna rzecz, jak nowy plecak, czy strój sportowy, liczy się gest i umiejętność wsłuchania się w potrzeby drugiej osoby. 

 • Wideo rozmowa 

Prawdziwy banał, ale nie do końca. Nawet krótka rozmowa znaczy więcej niż najdroższy podarunek. Romantyzm on-line staje się coraz bardziej powszechny. 

 • List miłosny 

Bardzo romantyczny gest, który będzie miłą odmianą od internetowych komunikatorów. Oprócz czułych słów można dodać zapach perfum i stempel w postaci pocałunku. 

 • Wspólna gra 

Rozwiązanie dla prawdziwych geeków, których łączy wspólna pasja. Dzień chłopaka można spędzić on-line podczas tradycyjnego turnieju. 

 • Wizyta niespodzianka 

W ten pomysł wpisany jest pewien poziom ryzyka, nie wszyscy lubią niespodzianki, ale gdy wszystkie pomysły świata to za mało, warto zaryzykować. 

Zobacz też: Dzień Mężczyzny: kiedy przypada i jaki prezent przygotować na tę okazję?

Więcej o: