Hit w Action! Ten zestaw za 22 zł przyda się w każdej kuchni. Podobne ma Sinsay i Homla

W Action pojawiły się zestawy, które znajdą zastosowanie w każdej kuchni. Są praktyczne, a do tego pięknie się prezentują. Podobne znalazłyśmy w Sinsay i Homli. Sprawdź, na co warto zwrócić uwagę.

Sieć sklepów Action zdobywa coraz większą popularność wśród osób, które lubią urządzać wnętrza, nie wydając na to fortuny. W asortymencie sklepu znalazły się zestawy, które sprawdzą się w każdej kuchni. Ciekawe propozycje oferują też takie sieci, jak Sinsay czy Homla.

Piękne i praktyczne zestawy z Action. Przydadzą się każdemu, kto lubi gotować

W ofercie Action pojawiły się zestawy desek do krojenia na metalowej podstawce. Ustawione na blacie nie tylko dobrze się prezentują, ale też są bardzo praktyczne, w czasie gotowania nie trzeba sięgać do szuflady czy szafki, wszystko jest pod ręką. Komplet składający się z czterech niedużych desek kosztuje 21,95 zł. Bambusowe deski przydadzą się nie tylko do krojenia czy przygotowywania potraw, świetnie będą wyglądały jako podstawki do serwowania dań, z powodzeniem można je też wykorzystywać jako podkładki pod gorące garnki czy blachy. 

Zestawy bambusowych desek ActionZestawy bambusowych desek Action fot. action.com

Praktyczne zestawy desek do krojenia w Sinsay. Znajdą zastosowania w każdej kuchni

W ofercie Sinsay również można znaleźć ciekawe zestawy desek do krojenia. Za komplet składający się z dwóch bambusowych desek średniej wielkości należy zapłacić 35,99 zł. W Sinsay dostępne są też pojedyncze deski z ozdobnymi uchwytami. Za model z zieloną rączką należy zapłacić 17,99 zł.

Deski do krojenia SinsayDeski do krojenia Sinsay fot. Sinsay

Homla też sprzedaje kuchenne zestawy. Teraz są dostępne w promocyjnej cenie

W asortymencie Homli dostępne są zestawy bambusowych desek do krojenia na ozdobnej podstawce. Komplet składający się z czterech desek można teraz kupić nieco taniej, za 47,99 zł, jego cena regularna wynosi 59,99 zł. Dodatkowe oznaczenia ułatwiają organizację w kuchni - każda deska jest przeznaczona do innego rodzaju produktów. Znajdziemy więc deskę do krojenia warzy, ryb, mięs oraz osobną podkładkę pod gorące naczynia. 

Zestaw desek do krojenia HomlaZestaw desek do krojenia Homla fot. Homla

Więcej o: