Te znaki zodiaku to straszne śpiochy. Zdecydowanie nie należą do rannych ptaszków

Każdy z nas ma inny sposób funkcjonowania. Jedni potrzebują większej ilości snu, a inni pięciu godzinach czują się jak nowo narodzeni. To, ile odpoczynku w nocy potrzebujemy, zależy od naprawdę wielu czynników. Nie wszyscy wiedzą, że jednym z nich może być nasz znak zodiaku. Sprawdź, czy należysz do grona największych śpiochów.

Kiedy zasypiamy, w naszym organizmie dochodzi do wielu procesów regeneracyjnych. To, ile snu każdy z nas potrzebuje, zależy od wielu czynników. Niektórzy są wypoczęci już po sześciu godzinach, a inni uważają dzień za stracony, jeśli nie prześpią standardowych ośmiu godzin. Astrologowie uważają, że jest to uwarunkowane naszym znakiem zodiaku. Sprawdź, czy należysz do grona największych śpiochów. 

Zobacz wideo Horoskop roczny miłosny - rak

Raki to urodzone śpiochy 

Osoby spod tego znaku zodiaku kochają sen. Podczas czasu wolnego jest to dla nich idealny sposób na wypoczynek. Drzemki w ciągu dnia potrafią momentalnie poprawić im humor, a od imprez do późna zawsze wybiorą dodatkowe godziny snu. Zwłaszcza w zaciszu własnego domu, kiedy są otoczeni przez ukochane osoby. Raki nigdy nie mają dosyć spania, dlatego osiem godzin to dla nich często zdecydowanie za mało. Kiedy są zmęczone, potrafią przesypać nawet 12 godzin w trakcie nocy!

Urszula Dębska Urszula Dębska emanuje kobiecością w modnym stroju kąpielowym. "Bogini"

Skorpion zawsze chodzi niewyspany 

Osoby spod tego znaku potrzebują 7-8 godzin snu, chociaż często nawet wtedy potrafią chodzić w złym humorze. Wszystko przez to, że ich sen zazwyczaj jest przerywany. Skorpiony są urodzonymi pasjonatami. Jeśli coś ich zainteresuje, potrafią o tym myśleć przez cały dzień i całą noc. Po przebudzeniu ciężko im jest zasnąć. Jeśli są naprawdę zmęczone, żadna ilość wypoczynku nie będzie dla nich wystarczająca. Często chodzą niewyspane i w ciągu dnia ratują się mocną kawą.  

Byk kocha drzemki i czas spędzony na kanapie 

Leniwe Byki uwielbiają czas spędzony na kanapie i krótkie drzemki w ciągu dnia. Chociaż dla innych mogą być męczące, dla osób spod znaku Byka są niezwykle regenerujące. Mogą spać w każdych warunkach, nie tylko na wygodnej kanapie. Źle za to znoszą gwałtowne pobudki. Jeśli budzik zadzwoni za wcześnie, potrafią być drażliwi przez resztę dnia.  

Więcej o: