Tamara Gonzalez Perea chce się pozbyć złych mocy i koszmarów. Odprawiła rytuał

Tamara Gonzalez Perea nie przejęła się krytyką, jaka spadła na nią po występie w "Sprawie dla reportera". Była blogerka modowa nadal rozwija swoją działalność ezoteryczną. Niedawno na swoim profilu na Instagramie opublikowała nagranie z "Kąpieli Dymnej".
Zobacz wideo Tamara Gonzalez-Perea: Instagram znudził mnie plastikiem

Tamara Gonzalez Perea, znana również jako Macademian Girl, kiedyś uchodziła za jedną z najpopularniejszych polskich blogerek modowych. W pewnym momencie porzuciła jednak pracę szafiarki na rzecz coachingu i praktyki, którą nazywa "uzdrawianie dźwiękiem". Jakiś czas temu zaprezentowała się w "Sprawie dla reportera", gdzie śpiewała i grała na bębenku. Jej występ w programie wzbudził spore kontrowersje i spotkał z ogromną krytyką ze strony internautów.

Tamara Gonzalez Perea chce się pozbyć złych mocy i koszmarów

Była blogerka nie przejmuje się jednak krytyką i dalej rozwija swoją działalność ezoteryczną. Niedawno opublikowała na Instagramie nagranie z "Kąpieli Dymnej". Jak zdradza, dzięki temu rytuałowi można pozbyć się złych duchów i koszmarów. 

Tamara Gonzalez Perera nagrała rytuał.Tamara Gonzalez Perera nagrała rytuał. Instagram.com//Tamara Gonzalez Perea

- 3 razy należy stanąć nad kadzielnicą i całe ciało okadzić dymem - od koniuszka stóp po czubek głowy. Jest to zawsze małe wyzwanie, bo w trakcie nie można oddychać. Zaleca się, żeby procesu dokonać w ceremonialnej szacie - tzw. Cushmie, dzięki temu wzmacnia to jej ochronne właściwości. Wzory, które na niej widzicie, to ochronne Icarosy (pieśni śpiewane podczas Ceremonii). Co ciekawe, Kąpiel Dymna zalecana jest także dla osób, które mają koszmary. Tutaj wierzy się, że jeśli ktoś ma koszmary, to znaczy, że w nocy niepokoją go złe duchy, a złe duchy nie lubią zapachu Palo Santo - wyjaśniła Gonzalez Perea. 

Tamara Gonzalez Perea odniosła się do krytyki

Jakiś czas temu była szafiarka odniosła się do zarzutów o braku kompetencji, które pojawiły się po głośnym występie w programie TVP. Zaznaczyła, że w Warszawie można obejrzeć jej "dyplomy" i "certyfikaty". Nie zdradziła jednak, gdzie dokładnie się szkoliła i jakie certyfikaty zdobyła. Nie wyjaśniała także, w jaki sposób uzyskała tytuł "Terapeutki Uzdrawiania Dźwiękiem i Głosem". Więcej na ten temat przeczytacie tutaj:

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: