Małgorzata Rozenek z dumą prezentuje "suknię wojowniczki". Fani komentują: kto Pani to zrobił?

Na Balu Fundacji TVN "Nie jesteś sam" w miniony weekend pojawiło się wiele znanych osobistości. W oczy zdecydowanie rzucała się Małgorzata Rozenek-Majdan, której strój należał do tych nietuzinkowych. Celebrytka wybrała kreację, przypominającą zbroję wojowniczki.

Bal Nocy Letniej Fundacji TVN, to wydarzenie dla wielu gwiazd wyjątkowe, nic więc dziwnego, że nad stylizacjami na tę wyjątkową okazję pracowały bardzo długo. Wyjątkowo dopracowanym projektem mogła pochwalić się Małgorzata Rozenek-Majdan, która zdecydowała się wystąpić w sukni... z elementami zbroi. Jej kreacja wyróżniała się na tle pozostałych, a sama właścicielka stroju jest z niej bardzo dumna. Inne zdanie mieli niestety fani celebrytki. Na Instagramie pojawiły się niepochlebne komentarze. Rozenek-Majdan zarzucano, że taki strój nie należy do najwygodniejszych i wygląda jak...przebranie. 

Interesujesz się modą? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej gazeta.pl

Zobacz wideo Izabela Janachowska komentuje transfer Małgorzaty Rozenek do "Dzień dobry TVN"

Małgorzata Rozenek-Majdan na Balu TVN. Jak wyglądała?

Małgorzata Rozenek-Majdan postawiła na nietuzinkową kreację, która inspirowana była strojem wojowniczki. Świadczy o tym, chociażby gorset, przypominający zbroję. Góra była zdobiona granatowymi kamieniami, a także łańcuchami, oraz wypukłościami przypominającymi złotą linę, która otaczała dekolt. Dół kreacji, to granatowy materiał do ziemi. Jak celebrytka zaznaczyła, był to aksamit. Samo porównanie do postaci z przeszłości, filmu, czy gry komputerowej nie jest przypadkowe. Prowadząca "Projekt Lady" sama podzieliła się na Instastories szczegółami powstawania oryginalnego stroju, który wymyślała z projektantką:

Kasia zajmuje się tworzeniem kostiumów i projektów wymagających ogromnych nakładów pracy, wyobraźni, ale i takiej wiedzy rzemieślniczej. Właśnie dlatego, żeby móc założyć to i się w tym poruszać. Bo jeżeli masz grać wojowniczkę, to oprócz tego, że to ma być spektakularne, to musi dawać ci możliwość ruchu
 

Fani Małgorzaty Rozenek-Majdan są sceptyczni. Nie każdemu podoba się ta kreacja

Niestety, pod zamieszczonymi przez prowadzącą "Dzień Dobry TVN" zdjęciami i filmami na Instagramie nietrudno znaleźć głosy krytyki. Czytamy m.in.:

Sukienka niestety straszna
Zawsze wszystko pięknie i w punkt, tu niestety nie wyszło
Strój jest kiczowaty, wygląda jak przebranie
Ta suknia to niekoniecznie
Kto Pani to zrobił?
Zobacz wideo Rozenek-Majdan na Balu TVN

W komentarzach padało także wiele pytań, odnośnie tego, czy sukienka była wygodna. Celebrytka na swoim Instastories odniosła się do uwag. Zdradziła nawet, że Radosław poluzował jej zbroję.

(...)ona była tak zasznurowana, że w pewnym momencie Radosław przy pomocy ostrego narzędzia był w stanie poluzować mi pierwszą warstwę, tę górną, co powodowało, że już w ogóle miałam totalny komfort

-zdradziła.

Małgorzata Rozenek-Majdan może jednak liczyć na swoich wiernych fanów, którzy niezależnie od opinii innych, zawsze będą wspierać swoją idolkę. Jeden z nich zwrócił uwagę na to, co jego zdaniem jest ważniejsze, niż strój celebrytki:

Kompletnie nie mój styl, ale nie to się liczy. Szczytny cel i piękna pomoc!
Więcej o: