Katarzyna Skrzynecka nagrała filmik i rozbawiła fanki do łez. "Rozwalasz system"

Katarzyna Skrzynecka po raz kolejny zrobiła na Instagramie furorę. Aktorka opublikowała krótkie, humorystyczne wideo pod tytułem: "Stara Flądra" i reperkusje pamiątki wakacyjnej. Reakcja fanek? Ryczą ze śmiechu. - No to dała pani czadu - komentują.
Zobacz wideo Katarzyna Skrzynecka w nowej fryzurze

Katarzyna Skrzynecka od wielu lat jest obecna w show-biznesie. Spełnia się zawodowo nie tylko jako aktorka serialowa, filmowa oraz teatralna, lecz także jako jurorka telewizyjnego show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Dołączyła do jury w drugiej edycji po tym, jak wygrała pierwszą. Katarzyna Skrzynecka jest jedną z tych polskich gwiazd, które aktywnie prowadzą swoje profile na Instagramie. Aktorka zgromadziła do tej pory ponad 189 tys. obserwatorek i obserwatorów, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami z życia zawodowego oraz prywatnego. Od czasu do czasu publikuje także krótkie, satyryczne nagrania. 

Katarzyna Skrzynecka opublikowała krótkie wideo. Fanki ryczą ze śmiechu: "Nie mam słów"

Katarzyna Skrzynecka podzieliła się ostatnio w sieci krótkim filmikiem, które zrobiło furorę wśród jej obserwatorek. Aktorka po raz kolejny pokazała swój talent satyryczny, dystans i ogromne poczucie humoru.

- Małżonkowi z wakacji jakiś upominek chciałam przywieźć. W sensie pamiątkę właśnie jakby, po prostu. No i patrzę na stoisku z pamiątkami takie zawieszki są jakby. I napisane jest: super laska. No tak patrzę, że tak to w przekroju to tak chyba dla mężczyzn te zawieszki są. Dla panów w sensie. Tylko że po prostu jest problem. Bo ja teraz nie wiem, czy nie będzie niezręcznej sytuacji, czy to na męża będzie pasowało. W sensie, czy on ma super laskę, czy taką jakby bardziej zwykłą, taką w sensie średniej krajowej ten przekrój fi. No i teraz jak będzie na niego za duża na przykład, to mogę mu zrobić przykrość, że jakby no nadinterpretowałam z tym fi i będzie niezręczna sytuacja z tym frędzelkiem i serduszkiem - słyszymy na nagraniu. - "Stara Flądra" i reperkusje pamiątki wakacyjnej... #staraflądra #jajasobierobię #humor #pośmiejmysię #komedia #śmiechtozdrowie #aktorka #comedian #twojatwarzbrzmiznajomo #film #snapchats #babazjajem #goodmood #funnyvideos #śmiesznefilmy #uśmiechnacodzień #satyra - dodała w opisie. Całe wideo do obejrzenia TUTAJ.

Katarzyna Skrzynecka nagrała filmik i rozbawiła fanki do łez. 'Rozwalasz system'Katarzyna Skrzynecka nagrała filmik i rozbawiła fanki do łez. 'Rozwalasz system' https://www.instagram.com/katarzyna_skrzynecka_official/ screen

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od rozbawionych internautek:

Hahaha, świetne!
Sikam
I po co ją Ciebie o tej godzinie znalazłam, teraz że śmiechu nie będę mogła zasnąć
No nie mam słów
Popłakałam się... uwielbiam
No uśmiałam się! Pani Kasiu! Rewelacja!
Jezus, padłam
Dzięki Pani mój poniedziałek zaczął się z uśmiechem
Rozwalasz system... ryczę ze śmiechu
Do łez się uśmiałam, no to dała pani czadu... haha

- czytamy.

Więcej o: