Te znaki zodiaku nie potrafią się rozstawać. Trwają w związku, nawet gdy brakuje w nim miłości

Rozstania dla tych znaków zodiaku bywają ciężkie i trudno pogodzić się im z odejściem partnera. Zdarza się, że wolą trwać w związku, w którym uczucie już wygasło. Przez swoje przywiązanie i niechęć do zmian nie potrafią się rozstawać.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Rozstania bywają przykre i trudne dla obu stron, niezależnie od tego, kto zawinił. Niektórzy przeżywają je bardzo długo, odczuwając żal i smutek. Osoby spod tych znaków zodiaku nie lubią zmian w związkach, przez co ciężko im się rozstać, nawet jeśli uczucie wygasło już dawno. Czasami nie wyobrażają sobie życia osobno.

Zobacz wideo Taylor Swift rozstała się z Harrisem. Będzie nowy hit? Te gwiazdy przekuły złamane serce w największe przeboje

Delikatne Ryby potrafią wybaczyć naprawdę wiele

niebywale wrażliwe i uczuciowe, przez co łatwo je zranić. Kochają całym sercem i na zawsze, co sprawia, że rozstanie może być dla nich traumatyczne. Nie potrafią się z nim pogodzić i często marzą o powrocie ukochanego. Wierzą, że miłość może zmienić drugiego człowieka. Wybaczają naprawdę wiele i zawsze dają partnerowi kolejną szansę. Nawet gdy w związku przestaje być dobrze, ciężko im z niego zrezygnować.

Rak miewa problemy z otwarciem się na nowe znajomości

Miłość i rodzina są dla niego najważniejsze na świecie. Potrafi o nie walczyć i poświęcić naprawdę dużo, by uratować związek. Jeśli poniesie porażkę, cierpi i obwinia się, że nie zrobił wszystkiego, co w jego mocy. Często wierzy, że to on ponosi winę za taki stan rzeczy. Po rozstaniu ciężko mu otworzyć się na nową osobę. Boi się ponownego zranienia

Zodiakalna Waga stroni od awantur i nie lubi sprawiać innym przykrości

Zodiakalna Waga nie znosi konfliktów i kłótni oraz jest w stanie poświęcić wiele, byleby nie zranić partnera. Za wszelką cenę stara się utrzymać związek, który rozpoczęła. Uczucia najbliższych bywają dla niej ważniejsze, niż własne, dlatego zdarza się, że tkwi w relacji, w której nie czuje się za dobrze. Wszystko po to, by nie sprawić przykrości ukochanemu.

Więcej o: