Anna-Maria Sieklucka w seksownej bieliźnie zamiast stroju kąpielowego. "Oszałamiająca i zmysłowa"

Anna-Maria Sieklucka pochwaliła się za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie wyjątkowymi kadrami z wakacji we Włoszech, na których pozuje na plaży. Post aktorki zebrał sporo reakcji ze strony oczarowanych fanów. Uwagę przykuwa szczególnie wybór stroju.

Interesuje cię stylizacja gwiazd? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Aktorka zasłynęła szerszej publiczności głównie, dzięki jednej z głównych ról w serii "365 dni". Udział w tej produkcji, przyczynił się, że Anna-Maria Sieklucka zyskała miano międzynarodowej gwiazdy. Na jej profilu na Instagramie zebrało się już sporo fanów, gdyż ponad 4,8 miliona osób. Dzięki swoim zasięgom oraz publikowanym zdjęciom gwiazda zyskuje coraz to większe grono wielbicieli.

Maja OstaszewskaOstaszewska pozuje w eleganckim garniturze. Kolor to strzał w dziesiątkę

Zobacz wideo Anna Maria Sieklucka podsyca plotki? Tak skomentowała relację z Michele Morrone

Anna-Maria Sieklucka pozuje w samej bieliźnie na plaży. Dobra alternatywa dla stroju kąpielowego?

Gwiazda pochwaliła się serią zdjęć z wypoczynku we Włoszech w miejscowości Trani. Najnowsze kadry szczególnie przykuły uwagę fanów i wzbudziły, niemałe zainteresowanie. 30-letnia aktorka pozuje w seksownym, koronkowym body, leżąc na kamienistym wybrzeżu. Czarne body w niektórych miejscach jest lekko prześwitujące. Gwiazda opatrzyła zdjęcie tajemniczą refleksją i przesłaniem na temat życia.

Nie bój się porażki. Obawiaj się tego, że jeśli nie ruszysz z miejsca, to w przyszłym roku będziesz w tym samym momencie.
 

Reakcja fanów na zdjęcia Anny-Marii Siekluckiej. "Najpiękniejsza kobieta na świecie"?

Anna-Maria Sieklucka może liczyć na wsparcie ze strony fanów, ale również duże zainteresowanie publikowanymi postami. Widać to po ilości reakcji i komentarzy pod zdjęciami, szczególnie pod ostatnim. Aktorka wypoczywa obecnie w zapierających dech w piersiach okolicznościach przyrody.

Czy Ty jesteś prawdziwa?
Najpiękniejsza kobieta na świecie
Moja inspiracja
Piękna syrenka
Oszałamiająco i zmysłowo
Ania jak zawsze z klasą, ale i z pazurem..
Więcej o: