Zrobiła sobie zęby w Turcji. Jeden już połknęła. Ludzie: "Wszystkie ci wypadną"

Idealny uśmiech to marzenie wielu osób. Niektórzy próbują pełnić je za wszelką cenę. Jednak konsekwencje nierozważnych decyzji bywają opłakane. Na własnej skórze przekonała się o tym Cambell, która poleciała do Turcji, by zrobić sobie zęby. Była zadowolona z efektu. Do czasu...
Zobacz wideo Konturowanie nosa za pomocą widelca? Sprawdzamy tiktokowe wskazówki

Trend podróżowania do krajów takich jak Turcja, by zrobić sobie operacje plastyczne lub zęby jest bardzo popularny w ostatnim czasie. Wszystko przez to, że ceny tego typu zabiegów są tam dużo niższe niż np. w Polsce, Wielkiej Brytanii czy Stanach Zjednoczonych. Często jednak warunki przeprowadzanych zabiegów, jakość oraz efekt końcowy tych zabiegów ma swoje odbicie w niskiej cenie. Przekonała się o tym pewna kobieta, która pokazała na TikToku, co stało się z jej zębami po czterech latach od zabiegu w Turcji.

Zrobiła sobie zęby w Turcji. Była zadowolona. Do czasu... "Dobry Boże"

Cambell Kenneford to jedna z użytkowniczek TikTok, która na swoim profilu postanowiła pokazać, co stało się z jej zębami, które zrobiła sobie w Turcji. Okazuje się, że choć była bardzo zadowolona z efektu, po czterech latach stało się coś, czego zupełnie się nie spodziewała. Otóż jedna z licówek odpadła podczas jedzenia i Cambell przypadkowo ją połknęła. 

Kiedy cztery lata temu zrobiłaś sobie zęby w Turcji i połykasz jednego

- czytamy na udostępnionym filmiku. - Wypadł, gdy jadłam chleb pita - wyznała pod jednym z komentarzy.

Pod filmikiem Cambell pojawiło się sporo komentarzy od internautek oraz internautów:

O nie! Widziałam inne tiktoki, w których ludzie tracili kilka zębów na raz
Nadal wyglądasz pięknie
Dobry Boże
Poczekaj jeszcze kilka miesięcy, wszystkie ci wypadną
Proszę nie róbcie tego swoim zębom
Muszę wiedzieć, jak to rozwiążesz, informuj nas o tym

- czytamy. Okazuje się jednak, że problem już został rozwiązany. Kobieta udała się do stomatologa, tym razem już na miejscu w Londynie, by uzupełniono brakującą licówkę. - Nowy ząb i lepszy niż kiedykolwiek - napisała.

Więcej o: