Ewa Wachowicz wspomina otrzymanie tytułu Miss Polonia. "Wtedy promowało się naturalne piękno"

Ewa Wachowicz to wyjątkowo popularna osobowość medialna, której kariera trwa już niemal od 30 lat. W 1992 roku otrzymała tytuł Miss Polonia, a później spełniała się w roli prowadzącej kulinarny program "Ewa gotuje". Zobacz, opublikowane przez gwiazdę zdjęcia z początków brania udziału w konkursach piękności.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Ewa Wachowicz dziś spełnia się w roli restauratorki, jest również autorką wielu książek kulinarnych. Prywatnie spełnia się w roli mamy, a na swoim profilu na Instagramie pokazuje, że lubi aktywnie spędzać czas. Często ćwiczy jogę oraz bierze udział w górskich wyprawach. Jak zaczynała swoją karierę, biorąc udział w konkursach piękności?

Zobacz wideo Ewa Wachowicz o swoich treningach: "Jestem dla siebie najsurowszym trenerem"

Ewa Wachowicz świętuje zdobycie tytułu Miss Polonia oraz Miss World University. Zobacz serię zdjęć

Ewa Wachowicz, dzisiaj znana restauratorka urodziła się 19 października 1970 roku i pochodzi z małej miejscowości Klęczany w Małopolsce. W następnym czasie studiowała w Krakowie na Akademii Rolniczej. Jej pierwsze kroki w braniu udziału w konkursach piękności to te organizowane przez uczelnię. Zaczęło się od zdobycia tytułu najmilszej studentki, w trakcie juwenaliów otrzymanie wyróżnienia I wicemiss, a następnie tytuł Miss Małopolski. W 1992 roku Ewa Wachowicz otrzymała koronę Miss Polonia. Jej największym sukcesem było zdobycie tytułu najpiękniejszej kobiety świata w konkursie Miss World University.

 

Minęło 30 lat, gdy Ewa Wachowicz została Miss Polonia. Fani zasypali gwiazdę komplementami

Gwiazdy często dzielą się za pośrednictwem swoich social mediów wieloma wspomnieniami. Do tego grona dołączyła Ewa Wachowicz, publikując serię zdjęć upamiętniających 30 lat od otrzymania przez nią tytułu Miss Polonia. Post opatrzyła opisem:

19 września, równo 30 lat temu dołączyłam do „koronowanych głów". Wdzięczność za wszystkich dobrych ludzi, którzy pokierowało mnie w stronę Miss Polonia. To był niesamowity czas, który całkowicie odmienił moje życie. Ktoś z Was pamięta te wybory?

Ewa Wachowicz zebrała spore grono fanów na instagramowym profilu, bo ok. 184 tysiące. Wiele z nich wyraziło zachwyt i posłało wiele komplementów w stronę byłej Miss Polonia.

Ewuniu wyglądasz równie pięknie, jak wtedy.
Ale ten czas leci, miałam wtedy 6 lat, niestety nie pamiętam. Piękna jak zawsze
I dalej najpiękniejsza
Nadal niezaprzeczalnie piękna kobieta

Fani zwrócili też uwagę na zmiany w konkursach piękności, które poczyniły się na przestrzeni tych lat.

Wtedy promowało się naturalne piękno.
Wtedy piękno postrzegano jako piękno, naturalnie piękne kobiety.
Więcej o: