Serce Dody zabiło szybciej. Jej uwagę zwrócił ginekolog z Poznania. "Tam była taka energia seksualna"

Za nami trzeci odcinek programu "Doda. 12 kroków do miłości". Dotychczas celebrytka nie kryła niezadowolenia z kandydatów, jednak w najnowszym odcinku widzimy, że jeden z mężczyzn wzbudził jej zainteresowanie. Kim jest Łukasz i na jaką randkę zabrał gwiazdę?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

W trzecim odcinku swojego programu Doda poznała kolejnych kandydatów, którzy zabrali ją na randki. Gwiazda przyznała, że choć z oboma bawiła się świetnie, to jeden z nich w szczególności jej się spodobał.

Zobacz wideo Dżaga ostrzegał Dodę przed wieloma partnerami. "U niej jest też taki problem..."

Ginekolog z Poznania zwrócił na siebie uwagę Doroty Rabczewskiej. Co o nim wiadomo?

Choć sprostać oczekiwaniom Dody nie było łatwo, o czym dotkliwie przekonali się zarówno dotychczasowi kandydaci jak i widzowie, w trzecim odcinku nastąpiła zmiana. Gwiazda przyznała, że choć na obu randkach bawiła się świetnie, to właśnie na drugiej jej serce zabiło mocniej i poczuła chemię.

 

W głowie zawrócił jej Łukasz, który na co dzień mieszka w Poznaniu. Pracuje jako ginekolog i specjalizuje się w onkologii, co wzbudziło ogromne zainteresowanie gwiazdy. Jego wielką pasją są motocykle, stąd też zaprosił celebrytkę na przejażdżkę dwukołowcem i piknik u podnóży zamku. Chemię, jaka między nimi się pojawiła, czuć było przez cały odcinek. - Tam była taka energia seksualna. Do końca odprowadzał mnie wzrokiem, takim, który ja lubię. Na seks? Jest to partner. - przyznała Doda w rozmowie z psychologiem. 

Nie tylko Dodzie spodobał się kandydat z najnowszego odcinka

Na punkcie ginekologa oszalały także internautki, które błyskawicznie zlokalizowały go w mediach społecznościowych.

Coś czuję, że zaraz Doktor będzie miał wysyp nowych pacjentek
Oglądałam ostatni odcinek. Nie dziwię się Dodzie, że poczuła miętę. Ten lekarz jest niesamowicie przystojny.
Łukasz jak nie wyszło Ci z Dodą to zapraszam na kawę do stolicy

- czytamy w komentarzach pod najnowszym zdjęciem lekarza.

 

Doda postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i w niebanalny sposób znaleźć miłość

Program "Doda. 12 kroków do miłości" to eksperyment, podczas którego, pod okiem psychologa, celebrytka randkuje z dwunastoma mężczyznami, by odnaleźć tego jedynego. Dotychczas wyemitowano 3 odcinki.

Więcej o: