Od dziecka ma jedną rękę większą od drugiej. Ludzie piszą, że "powinna ją amputować"

Olivia miała zaledwie miesiąc, gdy zdiagnozowano u niej chorobę, przez którą od lat ma jedną rękę większą od drugiej. Dziewczyna nie wstydzi się swojego ciała i z dumą prowadzi na TikToku swój profil. Mimo ogromnej pewności siebie i samoakceptacji, regularnie spotyka się z przykrymi komentarzami.
Zobacz wideo Konturowanie nosa za pomocą widelca? Sprawdzamy tiktokowe wskazówki

TikTok jest obecnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie. Użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się tam krótkimi filmikami, w których poruszają przeróżne tematy. Znajdziemy tam nie tylko popularne układy taneczne, lecz także trendy, makijaże, domowe triki, porady, a także inspirujące historie z życia użytkowniczek oraz użytkowników. Jednym z profili, który powstał, by dodawać otuchy innym jest konto Olivii Klopchin. Dziewczyna miała miesiąc, gdy zdiagnozowano u niej malformację naczyniową. Jest to choroba, która powoduje nieprawidłowy rozwój naczyń krwionośnych, a w efekcie przebarwienia oraz zgrubienia na ciele. Z powodu choroby, jedna ręka Olivii jest znacznie większa od drugiej.

"Hejt w internecie pochłonął życie tak wielu ludzi, ale ja nie pozwolę pochłonąć mojego"

Olivia założyć profil i nagrywać filmy na TikToku, by pokazać i przybliżyć innym swoją chorobę. Sama przyznaje, że "nigdy wcześniej nie widziała nikogo z czymś podobnym w sieci i chciałaby, żeby ludzie tacy jak ona mogli powiedzieć: ta osoba wygląda jak ja". Reakcje na wygląd dziewczyny bywają różne. - Niektórzy są niesamowici i mówią mi, jak piękna jestem i jak bardzo kochają moją pewność siebie. Ale są też negatywni ludzie, którzy próbują mnie złamać - mówi. Wśród komentarzy pod publikowanymi zdjęciami znaleźć można takie słowa jak: "Osobiście wolałbym mieć naprawdę ładną protezę", "Wyglądałabyś o wiele lepiej bez tej ręki", "Powinnaś ją amputować". Aż trudno uwierzyć, że ktoś jest w stanie napisać coś takiego drugiej osobie. 

Ona jednak zna swoją wartość i nie przejmuje się hejterami. - Hejt w internecie pochłonął życie tak wielu ludzi, ale ja nie pozwolę pochłonąć mojego. Dlaczego miałabym pozwolić tym ludziom wpływać na mnie, kiedy tak dobrze radzę sobie i robię rzeczy, które chcę robić. Nie mogę pozwolić, aby komentarz kogoś, kogo nie znam, przeszkadzał mi w życiu - powiedziała. Na negatywne komentarze odpowiada nie tylko słownie, lecz także w postaci humorystycznych filmików.

Więcej o: