Od dziecka ma jedną rękę większą od drugiej. Ludzie piszą, że "powinna ją amputować"

Olivia miała zaledwie miesiąc, gdy zdiagnozowano u niej chorobę, przez którą od lat ma jedną rękę większą od drugiej. Dziewczyna nie wstydzi się swojego ciała i z dumą prowadzi na TikToku swój profil. Mimo ogromnej pewności siebie i samoakceptacji, regularnie spotyka się z przykrymi komentarzami.
Zobacz wideo Konturowanie nosa za pomocą widelca? Sprawdzamy tiktokowe wskazówki

TikTok jest obecnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie. Użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się tam krótkimi filmikami, w których poruszają przeróżne tematy. Znajdziemy tam nie tylko popularne układy taneczne, lecz także trendy, makijaże, domowe triki, porady, a także inspirujące historie z życia użytkowniczek oraz użytkowników. Jednym z profili, który powstał, by dodawać otuchy innym jest konto Olivii Klopchin. Dziewczyna miała miesiąc, gdy zdiagnozowano u niej malformację naczyniową. Jest to choroba, która powoduje nieprawidłowy rozwój naczyń krwionośnych, a w efekcie przebarwienia oraz zgrubienia na ciele. Z powodu choroby, jedna ręka Olivii jest znacznie większa od drugiej.

Ellie jest zadowolona z nowego uśmiechuZrobiła sobie "tureckie zęby". Prześladuje ją koszmar: "Nikt mnie na to nie przygotował"

"Hejt w internecie pochłonął życie tak wielu ludzi, ale ja nie pozwolę pochłonąć mojego"

Olivia założyć profil i nagrywać filmy na TikToku, by pokazać i przybliżyć innym swoją chorobę. Sama przyznaje, że "nigdy wcześniej nie widziała nikogo z czymś podobnym w sieci i chciałaby, żeby ludzie tacy jak ona mogli powiedzieć: ta osoba wygląda jak ja". Reakcje na wygląd dziewczyny bywają różne. - Niektórzy są niesamowici i mówią mi, jak piękna jestem i jak bardzo kochają moją pewność siebie. Ale są też negatywni ludzie, którzy próbują mnie złamać - mówi. Wśród komentarzy pod publikowanymi zdjęciami znaleźć można takie słowa jak: "Osobiście wolałbym mieć naprawdę ładną protezę", "Wyglądałabyś o wiele lepiej bez tej ręki", "Powinnaś ją amputować". Aż trudno uwierzyć, że ktoś jest w stanie napisać coś takiego drugiej osobie. 

TikTokerka pokazała, co jej mąż zrobił na weseluPokazała jak jej mąż zachował się na weselu. "Nadal nie wierzę, że to zrobił"

Ona jednak zna swoją wartość i nie przejmuje się hejterami. - Hejt w internecie pochłonął życie tak wielu ludzi, ale ja nie pozwolę pochłonąć mojego. Dlaczego miałabym pozwolić tym ludziom wpływać na mnie, kiedy tak dobrze radzę sobie i robię rzeczy, które chcę robić. Nie mogę pozwolić, aby komentarz kogoś, kogo nie znam, przeszkadzał mi w życiu - powiedziała. Na negatywne komentarze odpowiada nie tylko słownie, lecz także w postaci humorystycznych filmików.

Więcej o: