Nosi miseczkę 38DDD. Zdradziła trik, który pokochają panie z dużym biustem

April Golightly zdradziła, jak będąc posiadaczką dużego biustu, można nosić wycięte sukienki oraz topy. Dzięki tym wskazówkom możemy czuć się komfortowo w każdym stroju.
Zobacz wideo Nie lubisz, gdy ramiączka stanika wystają ci spod bluzki? Wystarczy ten jeden trik

April Golightly to youtuberka, która na swoich kanałach w mediach społecznościowych porusza głównie tematy związane z urodą i modą. Niedawno w mediach zrobiło się o niej głośno za sprawą kilku rad dla posiadaczek dużych biustów. Opisały je różne portale, m.in. the-sun.com.

Kobieta zdradziła, jak będąc posiadaczką dużego biustu, można nosić wycięte sukienki oraz topy. Dzięki tym wskazówkom możemy czuć się komfortowo w każdym stroju. 

 

Zdradziła trik, który pokochają panie z dużym biustem

Jak wyznała w swoim filmie April, rozmiar jej biustu to amerykańskie 38DDD. Dlatego też w pewnym momencie kobieta zaczęła szukać sposobów na to, by wyglądać lepiej w wyciętych sukienkach czy topach. Jej zdaniem w takich przypadkach najlepszym rozwiązaniem są specjalne taśmy do modelowania biustu. 

Taśmy modelujące biust cieszą się w ostatnim czasie coraz większą popularnością - skutecznie podtrzymują nawet duże piersi, stając się dyskretnym zamiennikiem standardowego biustonosza. Wiele osób odczuwa jednak opory przed ich stosowaniem ze względu na bolesny proces ich odklejania. Jednak April przekonuje, że wystarczy nabrać wprawy, by polubić się z tą metodą. 

Jak zrobić to bezboleśnie?

Tego typu taśmy należy nakleić na oczyszczoną i wysuszoną skórę. Zaczynamy pod biustem, a kończymy w okolicach ramion. Aby uniknąć podrażnień, z innego stanika wyjmijmy wkładki wypełniające miseczki. Za ich pomocą możemy ochronić najwrażliwsze okolice. 

Warto wspomnieć także o pewnym sposobie na bezbolesne usunięcie takich taśm. Jakiś czas temu podzieliła się nim tiktokerka Jennifer Warnes. - Trzeba namoczyć taśmę w oleju! Ja użyłam oliwki dla dzieci! Niech nasiąknie przez około 10 minut. Później jej odklejanie jest naprawdę łatwe - zdradziła.

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: