Te znaki zodiaku często zmieniają pracę. Zazwyczaj trudno utrzymać im posadę na dłużej

Te znaki zodiaku doskonale wiedzą, jak pisać CV, bo już niejedno składały. Często im zazwyczaj utrzymać jedną posadę na dłużej. Bywa, że zostają zwolnione albo po prostu rezygnują z niej same. O kim mowa?

Pod względem liczby pracodawców CV tych znaków zodiaku potrafi być imponujące. Często zmieniają one bowiem pracę, przez co mogą poszczycić się "bogatym doświadczeniem". Czy znajdujesz się w tym gronie? Przekonasz się poniżej. 

Viki Gabor 15-letnia Viki Gabor pozuje w obcisłej sukience. Fan: wyglądasz idealnie

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Baran nie potrafi pójść na kompromis 

Najczęściej Baran otrzymuje wypowiedzenie w pracy, gdyż zbyt emocjonalnie do niej podchodzi. Bywa przewrażliwiony na swoim punkcie, a w dodatku nie potrafi pójść na kompromis. Sprawia to, że ciężko się z nim współpracuje i prowadzi do licznych sprzeczek. Szefostwo, aby je zminimalizować, pozbywa się zatem najbardziej konfliktowych osób z zespołu. 

Zobacz wideo Ring girls KSW. "Ta praca wcale nie jest łatwa. Dziewczyny często zjadał stres"

Bliźnięta nie wytrzymują w jednym miejscu zbyt długo 

Bliźnięta są żądne nowych wyzwań i przygód, dlatego praca zazwyczaj je szybko nudzi szczególnie taka od 8 do 16. Wolą zawody, które wymagają kreatywności, ale najlepszymi pracownikami zdecydowanie będą jako freelancerzy. Nawiązywanie długoterminowych umów nie jest ich mocną stroną. 

Strzelec to dobry pracownik, ale na krótką metę

Strzelce są bardzo pomysłowe i uwielbiają wspinać się po kolejnych szczeblach kariery. Jednak jeśli zbyt długo pracują w jednej firmie, szybko dopada ich wypalenie zawodowe. Wówczas tracą cały zapał i energię do działania. 

Najbardziej uczynne znaki zodiaku Najbardziej uczynne znaki zodiaku. Są empatyczne i pomogą w potrzebie

Wodnik najlepiej pracuje mu się samemu 

Znalezienie miejsca pracy, w którym Wodnik by nie narzekał to nie lada wyzwanie. Często osoby spod tego znaku zodiaku szukają problemu tam, gdzie go nie ma, aby tylko znaleźć pretekst do zmiany firmy. Stanowiska wymagające pracy zespołowej nie są w jego przypadku dobrym wyborem. 

Więcej o: