Doda podzieliła fanów zdjęciem w bieliźnie: "Gruby kicz", "Najpiękniejsza konserwa"

Doda po raz kolejny zrobiła furorę na Instagramie. Tym razem zachwyciła zdjęciami pozując w bieliźnie na koniu. Co za figura! Kadry jednak nie wszystkim się spodobały. - "Najlepsze ciało w Polsce", "Wszystko fajnie, ale ubiór w ogóle nie pasuje na tym biednym koniku" - komentują fani.
Zobacz wideo Doda o małżeństwach. "Byli odbiciem moich deficytów"

Doda jest jedną z najpopularniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Ku uciesze fanek i fanów, aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie aktualnie śledzi ją ponad 1,4 mln osób, z którymi dzieli się różnymi momentami ze swojego życia. Nie da się ukryć, że dla wielu fanek oraz fanów Doda jest ogromną inspiracją i mimo upływu lat nieustannie potrafi ich zaskoczyć. 

Doda zapozowała w bieliźnie. "Twoja forma jest godna podziwu. Jak wino jesteś"

Doda podzieliła się ostatnio kilkoma kadrami z nowej sesji zdjęciowej w plenerze. Gwiazda zapozowała z koniem na łące, ubrana w bieliźniane body. - Who's gonna ride your wild horses? Who's gonna drown in your blue sea? Who's gonna taste your salt water kisses? Who's gonna ride your wild horses? Who's gonna tame the heart of thee? - napisała.

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od internautek oraz internautów. Choć znaczna większość była zachwycona, to znalazły się także osoby, którym nie do końca pomysł sesji przypadł do gustu:

Old Spice... Siedzę na koniu! Zdecydowanie byłaby to najlepsza wersja reklamy
Gruby kicz, takie buty do sesji z koniem na łące. PS. Kowbojki i inny ciuch byłby kozak
Sorry, ale sesja w tym stylu tylko z jedną osobą mi się kojarzy... I nie są to dobre skojarzenia
Na łonie natury zawsze wychodzą najpiękniejsze fotki. Petarda!
Najpiękniejsza konserwa jaką widziałam
Lewandowska powinna się uczyć od ciebie, sztos
Wszystko fajnie, ale ubiór w ogóle nie pasuje na tym biednym koniku
Twoja forma jest godna podziwu. Jak wino jesteś. Wow. Wyglądasz fenomenalnie
Najlepsze ciało w Polsce

- czytamy.

Jak Doda utrzymuje tak szczupłą figurę?

- Cukru nie jem od 15 lat, nabiału od ponad 6. Moja sylwetka na przełomie dekady zmieniała się wielokrotnie i choć zawsze byłam wysportowana, to nigdy nie byłam tak zadowolona z niej jak teraz. Samodyscyplina, higiena życia, wysiłek, konsekwencja to jest coś, co ja po prostu lubię. Mi nie daje satysfakcji kiedy zjem fast food, mi daje satysfakcję, kiedy tego nie zrobię - przyznała kiedyś na Instagramie. 

Więcej o: