Zac Efron przesadził z operacjami plastycznymi? "Co ty sobie zrobiłeś?!". Teraz wyjaśnia

W zeszłym roku głośno zrobiło się o metamorfozie, którą przeszedł Zac Efron. Media spekulowały wówczas, że aktor przesadził z operacjami plastycznymi oraz zabiegami medycyny estetycznej. Ostatnio jednak udzielił wywiadu magazynowi Men's Health, w którym wyjaśnił, co stało się z jego twarzą.
Zobacz wideo Gwiazdy Disneya sprzed lat. Co u nich słychać?

Zac Efron jest jednym z najpopularniejszych aktorów młodszego pokolenia na świecie, któremu międzynarodową sławę przyniosła rola w serii filmów Disneya, pt. "High School Musical". W 2021 Zac Efron pokazał się publicznie i zaskoczył metamorfozą. Jego żuchwa była wyraźnie szersza, a media spekulowały o tym, jakim operacjom plastycznym oraz zabiegom medycyny estetycznej się poddał. 

Zac Efron szczerze o tym, co stało się z jego twarzą. "Naprawdę ciężko było mi wyjść na prostą"

Ostatnio, we wrześniowym wydaniu czasopisma "Men's Health" ukazał się wywiad, w którym Zac Efron opowiedział, dlaczego wyglądał rok temu tak, jak wyglądał. Aktor wyznał, że kilka lat wcześniej poślizgnął się w swoim domu i uderzył brodą w granitową fontannę. Efektem tego był rozrost oraz spuchnięcie szczęki. Przy okazji zdradził także, z jakimi konsekwencjami musiał mierzyć się po przygotowaniach do roli w filmie "Baywatch. Słoneczny patrol" z 2017 roku. Podobno w ciągu trzech miesięcy pozbył się 5 proc. tkanki tłuszczowej, w dodatku przyjmował bardzo silne leki moczopędne, które go odwodniły.

Zacząłem cierpieć na bezsenność i na długi czas popadłem w dość silną depresję. To doświadczenie sprawiło, że się wypaliłem. Naprawdę ciężko było mi wyjść na prostą.

Mimo zapewnień aktora, w sieci nadal pojawia się wiele analiz jego twarzy oraz spekulacji na temat tego, jakim zabiegom się poddał. Jedna z youtuberek opublikowała filmik, w którym przeanalizowała metamorfozę Zaca Efrona. Według niej aktor przeszedł m.in. przeszczep włosów, operację nosa, a także wszczepił implanty podbródka i szczęki. 

 
To jest dość bolesne. Był naturalnie przystojnym mężczyzną i po prostu tego nie widział
To pokazuje, że bez względu na to, czy powiesz o kimś, że jest "przystojny" lub "piękny", wewnętrzne głosy mają znacznie większy wpływ
Nie rozumiem, dlaczego naturalnie piękni ludzie, tacy jak Zac Efron, w ogóle bawią się w taki sposób swoją twarzą

- komentują internautki pod opublikowanym wideo.

Więcej o: