Zac Efron przesadził z operacjami plastycznymi? "Co ty sobie zrobiłeś?!". Teraz wyjaśnia

W zeszłym roku głośno zrobiło się o metamorfozie, którą przeszedł Zac Efron. Media spekulowały wówczas, że aktor przesadził z operacjami plastycznymi oraz zabiegami medycyny estetycznej. Ostatnio jednak udzielił wywiadu magazynowi Men's Health, w którym wyjaśnił, co stało się z jego twarzą.
Zobacz wideo Gwiazdy Disneya sprzed lat. Co u nich słychać?

Zac Efron jest jednym z najpopularniejszych aktorów młodszego pokolenia na świecie, któremu międzynarodową sławę przyniosła rola w serii filmów Disneya, pt. "High School Musical". W 2021 Zac Efron pokazał się publicznie i zaskoczył metamorfozą. Jego żuchwa była wyraźnie szersza, a media spekulowały o tym, jakim operacjom plastycznym oraz zabiegom medycyny estetycznej się poddał. 

Ivo (Facundo Arana) i Milagros (Natalia Oreiro)Jak dziś wygląda Ivo ze "Zbuntowanego anioła"? Aktor nie wstydzi się swojego wieku

Zac Efron szczerze o tym, co stało się z jego twarzą. "Naprawdę ciężko było mi wyjść na prostą"

Ostatnio, we wrześniowym wydaniu czasopisma "Men's Health" ukazał się wywiad, w którym Zac Efron opowiedział, dlaczego wyglądał rok temu tak, jak wyglądał. Aktor wyznał, że kilka lat wcześniej poślizgnął się w swoim domu i uderzył brodą w granitową fontannę. Efektem tego był rozrost oraz spuchnięcie szczęki. Przy okazji zdradził także, z jakimi konsekwencjami musiał mierzyć się po przygotowaniach do roli w filmie "Baywatch. Słoneczny patrol" z 2017 roku. Podobno w ciągu trzech miesięcy pozbył się 5 proc. tkanki tłuszczowej, w dodatku przyjmował bardzo silne leki moczopędne, które go odwodniły.

Zacząłem cierpieć na bezsenność i na długi czas popadłem w dość silną depresję. To doświadczenie sprawiło, że się wypaliłem. Naprawdę ciężko było mi wyjść na prostą.

Córka Heidi Klum ma już 18 lat. Zdaniem wielu jest ładniejsza od sławnej mamy (zdjęcie ilustracyjne)Córka Heidi Klum ma już 18 lat. Zdaniem wielu jest ładniejsza od sławnej mamy

Mimo zapewnień aktora, w sieci nadal pojawia się wiele analiz jego twarzy oraz spekulacji na temat tego, jakim zabiegom się poddał. Jedna z youtuberek opublikowała filmik, w którym przeanalizowała metamorfozę Zaca Efrona. Według niej aktor przeszedł m.in. przeszczep włosów, operację nosa, a także wszczepił implanty podbródka i szczęki. 

 
To jest dość bolesne. Był naturalnie przystojnym mężczyzną i po prostu tego nie widział
To pokazuje, że bez względu na to, czy powiesz o kimś, że jest "przystojny" lub "piękny", wewnętrzne głosy mają znacznie większy wpływ
Nie rozumiem, dlaczego naturalnie piękni ludzie, tacy jak Zac Efron, w ogóle bawią się w taki sposób swoją twarzą

- komentują internautki pod opublikowanym wideo.

Więcej o: