Absurdalne wymogi państwa młodych. "Będą zdziwieni, jak mało osób się pojawi"

Nie jest tajemnicą, że organizacja wesele wiąże się zazwyczaj ze sporymi wydatkami. Nie dziwi więc fakt, że państwo młodzi szukają różnych sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy. Niektóre metody mogą jednak wywoływać oburzenie. Tak też było w przypadku opisanym przez dziennik "The Sun".

Państwo młodzi szukają coraz to nowych pomysłów na to, jak zaoszczędzić na organizacji wesel. Niedawno liczne portale nagłośniły historię pewnych nowożeńców, których prośba skierowana do gości, wzbudziła ogromny niesmak. Wcześniej nietypowy przypadek został opisany na forum Reddit. 

Zobacz wideo Janachowska chce odnowić przysięgę małżeńską

Oburzająca prośba państwa młodych

Organizatorzy wesela stwierdzili, że chcą, by ich imprezę w całości sfinansowali goście. Postanowili ich o tym poinformować w zaproszeniach ślubnych. Jak relacjonuje "The Sun", para podała nawet kwotę, jaką ich znajomi i krewni powinni wpłacić na konto, by uczestniczyć w imprezie. 

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału w uroczystości, wpłacając 40 funtów od osoby osobę za posiłek. Desery są wliczone w cenę

- poinformowali państwo młodzi w zaproszeniach. Co więcej, organizatorzy przyjęcia stworzyli listę wymarzonych prezentów

Sprawa wywołała zagorzałą dyskusję na forum Reddit. Komentujący nie ukrywali oburzenia.

Zorganizuj takie wesele, na jakie cię stać!
Będą zdziwieni, jak mało osób się pojawi

- możemy przeczytać w dyskusji na forum. 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: