Edyta Herbuś kusi wdziękami w zmysłowej sesji. Fani nie byli na to gotowi. "Jesteś cudem natury!"

Edyta Herbuś po raz kolejny poruszyła swoich fanów na Instagramie serią zdjęć. Gwiazda pokazała się w seksownym wydaniu, przybierając zmysłowe i wymyślne pozy. Pod postem pojawiło się wiele płomiennych reakcji ze strony fanów tancerki.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Edyta Herbuś należy do grona gwiazd, które są niezwykle aktywne w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie śledzi już ponad 251 tysięcy osób. W ostatnim czasie tancerka postanowiła pochwalić się efektami zmysłowej sesji zdjęciowej.

Zobacz wideo Edyta Herbuś komentuje wywiad Halejcio o Barańskim. Jest draniem?

Edyta Herbuś udostępniła odważne zdjęcia ze swetrem oversize. Przy okazji pochwaliła się refleksją

Tancerka regularnie dzieli się swoją codziennością w social mediach, lecz nie tylko. Jej ostatni post na Instagramie prezentuje efekty niezwykle zmysłowej i kobiecej sesji zdjęciowej. Edyta Herbuś przybiera różne, ekspresyjne pozy i z uśmiechem na twarzy wdzięczy się do obiektywu. Na sobie ma jedynie obszerny, czerwony sweter, który opada na gołe ramiona. Gwiazda lekko podtrzymuje ubranie, a włosy nieregularnie układają się pod wpływem podmuchów wiatru. Całość opatrzyła tajemniczym opisem.

„Energia porusza się falami. Fale poruszają się we wzorach. Wzory poruszają się w rytmach. Człowiek jest energią , falą , wzorem, rytmem… Jesteśmy cudownym Tańcem!"
 

Fani zareagowali na post tancerki. Nie zabrakło ciepłych słów ze strony internautów

Edyta Herbuś może liczyć na wsparcie i reakcje ze strony obserwujących ją osób na Instagramie. Fani nie tylko zachwycili się opisem załączonym do zdjęcia, ale również wizerunkiem celebrytki na zdjęciach. Wśród komentarzy widzimy takie słowa:

Jesteś inspiracją dla kobiet
Jesteś cudem natury. Uwielbiam Cię
Kwintesencja kobiecości subtelności piękna
jesteś przepiękna
 
Więcej o: