Ada Fijał kupiła kiedyś sukienkę za złotówkę. Założyła ją na pokaz mody

- Kupiłam sobie w takim typowym lumpeksie sukienkę za złotówkę - mówiła w rozmowie z "Plotkiem" Ada Fijał. Aktorka wspomnianą kreację założyła na swój pierwszy show-biznesowy event.
Zobacz wideo

Ada Fijał, polska aktorka, piosenkarka a także youtuberka znana jest z tego, że lubi wyszukiwać modowe perełki w sklepach vintage oraz lumpeksach. Prowadzą program "Shopping Queens Polska" mówi o tym otwarcie. Pokazuje, jak dobierać niskobudżetowe stylizacje z drugiej ręki.

Jak często powtarza, w lumpeksach można znaleźć często naprawdę unikalne skarby, których nie ma nikt inny. Czasami wystarczy tylko mała przeróbka i w ten sposób zdobytą kreację można bez przeszkód założyć na czerwony dywan.

Ada Fijał jako Magda GesslerAda Fijał tym razem jako... Magda Gessler. Podobieństwo jest uderzające, a filmik przezabawny [WIDEO]

Zdaniem aktorki, co wielokrotnie podkreślała w wywiadach, jest to nawet powód do dumy - kupując ubrania z drugiej ręki dajemy im "nowe życie" i dbamy w ten sposób o środowisko.

Ada Fijał na pokazie najnowszej kolekcji Łukasza Jemioła

Ada Fijał pojawiła się we wtorek 20 września na pokazie najnowszej jesienno-zimowej kolekcji Łukasza Jemioła "Islandia". Na wydarzeniu nie zabrakło także innych celebrytów, m.in. Blanki Lipińskiej oraz Julii Wieniawy.

gwiazdy na pokazie Mariusza PrzybylskiegoGwiazdy na pokazie Mariusza Przybylskiego: Joanna Horodyńska zaszalała, Agnieszka Włodarczyk szokująco źle [KOMENTUJEMY]

Aktorka miała na sobie unikalną, jasnozieloną marynarkę wyszywaną perłami projektu stylisty Bartłomieja Indyki. W rozmowie z "Plotkiem" zdradziła jednak, że ma wiele unikatów prosto z lumpeksu.

Mam parę zdobyczy. Często były to vintage shopy, niekoniecznie najdroższe butiki. Więc parę takich perełek mam

- mówiła z uśmiechem gwiazda.

"Pamiątkowa sukienka za złotówkę"

Przyznała również, że "na swoje pierwsze wyjście show-biznesowe" założyła właśnie kreację z second handu.

- To był pokaz mody po premierze serialu, w którym grałam. Kupiłam sobie w takim typowym lumpeksie na Puławskiej sukienkę za złotówkę - opowiadała aktorka reporterowi "Plotka".

Po lekkich poprawkach gwiazda brylowała w swojej zdobyczy na czerwonym dywanie.

Obcięłam ją, bo to była taka długa suknia balowa, z dużymi ramionami, różowa. Założyłam do niej czarne kozaki. I to jest właśnie taka sukienka pamiątkowa z pierwszego wyjścia, za dokładnie złotówkę

- dodała Ada Fijał.

Więcej o: