Ma biust w rozmiarze 32T. Nie spodziewała się tego, co spotkało ją w samolocie. "Bolesne doświadczenie"

Z dużym biustem wiąże się wiele niedogodności. Boleśnie przekonała się o tym angielska influencerka, Leia Parker, która znana jest faktu posiadania największych sztucznych piersi w Wielkiej Brytanii. Niedawno podzieliła się z internautami przykrą sytuacją, jakiej doświadczyła w samolocie.

Leia Parker to popularna angielska influencerka, modelka oraz tancerka erotyczna. Kobieta jest właścicielką sztucznego biustu w rozmiarze 32T. Na Instagramie, gdzie występuje pod pseudonimem Jogie Juggs, chętnie dzieli się z fanami zdjęciami oraz historiami ze swojego życia. Niedawno opowiedziała o sytuacji, jaką spotkała ją podczas lotu z Los Angeles.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo "Żony Miami". Aneta Glam szczerze o powiększaniu piersi. "Na twarzy wszystko natural"

Problem modelki pojawił się już na samym początku

Instagramerka leciała z Los Angeles do Londynu, a jej podróż miała trwać 10 godzin. Jak przyznała, wykupiła miejsce w klasie ekonomicznej. Nie spodziewała się, jakich nieprzyjemności jej to przysporzy. Problem pojawił się już na początku — ze względu na duże piersi miała problem ze zmieszczeniem się w siedzeniu.

Jedna z pasażerek oskarżyła influencerkę, że bez przerwy napiera na jej chłopaka

Z tego względu pasażerowie szybko złożyli na nią skargę. W rozmowie z aoadailynews.com modelka przyznała:

Jedna z pasażerek zażądała od stewardessy, aby ta 'dziewczyna i jej głupi biust' się ruszyły. Powiedziała, że ciągle napieram na jej chłopaka, ale tam po prostu nie było zbyt wiele miejsca.
 

Leia Parker została przeniesiona do samolotowej kuchni

Influencerka musiała się przesiąść. Ze względu na brak wolnych miejsc, została przeniesiona do ciasnej kuchni, w której spędziła całą podróż. Jak przyznała, było to dla niej wyjątkowo bolesne doświadczenie. Tylko jedna stewardessa przejęła się jej losem i zaproponowała poduszki, by było jej wygodniej.

Leia Parker postanowiła złożyć skargę do linii lotniczych. Oczekuje od nich przeprosin, gdyż uważa, że traktowanie, jakiego doświadczyła, było niedopuszczalne. 

Więcej o: