Dla tych znaków zodiaku październik będzie pełen niepowodzeń. Powinny bardzo uważać i zachować spokój

Październik to miesiąc zmian pogodowych. Coraz częściej jest pochmurno i deszczowo, co niekiedy wpływa na nasz nastrój. W astrologii to również szczególnie trudny okres dla trzech znaków zodiaku. Życie postawi przed nimi w październiku wiele trudnych wyzwań.

Które znaki zodiaku najgorzej zniosą październik? Jeśli nie wyzwolą swojej wewnętrznej siły, może się to przydarzyć Rakom, Skorpinom i Bliźniętom. Ta jesień nie będzie dla nich łaskawa.

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie głównej gazeta.pl

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Październik dla Raków będzie ciężki. Muszą skupić się na pracy

W październiku Raki mogą nie być szczęśliwe. W pracy najpewniej "podwinie im się noga" i nie sprostają wyzwaniu. Bez obaw! Jeśli zbiorą w sobie siłę i wejdą na wyżyny cierpliwości, szybko wyjdą z opresji i udowodnią swoje kompetencje. Niestety, będzie to wymagało od nich wielu nerwów. Ważne, aby szczególnie w październiku nie popadały łatwo w gniew, ponieważ może to się stać źródłem dodatkowych, jesiennych problemów. Najlepiej, aby skupiły się na tym, co lubią i otaczały się przez ten czas wyłącznie zaufanymi ludźmi. W razie trudnych sytuacji zawsze mogą na nich liczyć.

Październik w życiu Bliźniąt. Powinny trzymać nerwy na wodzy

Bliźnięta bywają wybuchowe i bardzo emocjonalne. W impulsywny sposób reagują na wiele sytuacji, co stanowi źródło wielu konfliktowych sytuacji. W październiku może czekać je kłótnia. To właśnie wtedy na szali postawione zostaną losy ich relacji z Lwem, Baranem, lub Panną. Nie mogą dać się ponieść swoim odczuciom, ponieważ łatwo o sytuację, gdzie przez pochopną reakcję stracą coś ważnego.

Skorpion może stracić czyjeś zaufanie. W październiku to obiekt plotek

Skorpion w październiku musi bardzo uważać. Nad jego głową krążą czarne chmury, a wśród nowo poznanych osób, jedna jest fałszywa. Ktoś z sytuacji, demaskują rozsiewa plotki, o czym Skorpion jeszcze nie wie. Nieprawdziwe informacje najprawdopodobniej będą krążyć wokół niego, a kiedy się o nich dowie, być może będzie za późno, aby sprostować sytuację. Musi dostrzec to wcześniej i dumnie wybrnąć z tego z twarzą, demaskując spiskujących i inicjatora zamieszania.

Więcej o: