Anna Mucha szczerze o nieochrzczeniu dzieci: "Ich wyznanie jest ich prywatną sprawą"

Anna Mucha postanowiła poodpowiadać na pytania swoich fanek i fanów na Instagramie. Jedna z osób postanowiła zapytać aktorkę o to, dlaczego ta nie ochrzciła swoich dzieci. Anna Mucha odpowiedziała, ucinając kolejne pytania na ten temat.
Zobacz wideo Instagram usunął jej półnagie zdjęcie. Anna Mucha: Duże zaangażowanie tych, którzy nie wspierają WOŚP

Anna Mucha to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Co więcej, przez wiele osób uważana jest także za jedną z atrakcyjniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Ku uciesze wielu fanek i fanów, Anna Mucha aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie aktualnie obserwuje ją ponad 932 tys. osób, z którymi aktorka regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia, a także od czasu do czasu daje możliwość swoim obserwatorkom oraz obserwatorom na zadawanie jej pytań.

Anna Mucha zapytana o to, dlaczego nie ochrzciła swoich dzieci. Odpowiedziała: "A dlaczego miałabym?"

Anna Mucha postanowiła ostatnio po raz kolejny poodpowiadać na pytania swoich obserwatorek oraz obserwatorów. W tym celu udostępniła na instagramowej relacji okienko, w którym internauci oraz internautki mogli zostawiać swoje pytania. Wśród pytań pozostawionych w okienku znalazły się m.in. takie, które dotyczyły biżuterii, pracy aktorki, wady wzroku Anny Muchy czy nawet pizzy hawajskiej. Jedna z osób postanowiła natomiast poruszyć tematy religijne, dopytując o to, czy aktorka zdecydowała się ochrzcić swoje dzieci. Przypomnijmy, że jest ona mamą dwójki pociech - 10-letniej Stefanii i 8-letniego Teodora

Czy ochrzciła Pani dzieci?

- zapytała jedna z osób.

Nie

- odpowiedziała krótko Anna Mucha. To zaciekawiło internautki oraz internautów, gdyż kolejnym pytaniem, które się pojawiło było to, dlaczego Anna Mucha tego nie zrobiła.

Dlaczego pani nie chrzciła dzieci?

- napisano w okienku.

1. A dlaczego miałabym? 2. Ich wyznanie jest ich prywatną sprawą

- odpowiedziała.

Anna Mucha szczerze o nieochrzczeniu dzieci: 'Ich wyznanie jest ich prywatną sprawą'Anna Mucha szczerze o nieochrzczeniu dzieci: 'Ich wyznanie jest ich prywatną sprawą' https://www.instagram.com/taannamucha/

Więcej o: