56-letnia kobieta urodzi własną wnuczkę. "To najpiękniejsza rzecz, jaka mi się przytrafiła"

Bohaterami historii opisanej przez "Daily Mail" są członkowie rodziny z Utah w Stanach Zjednoczonych. 56-letnia Nancy Hauck zgodziła się zostać surogatką dla własnego syna - podaje portal. Kobieta jest w ciąży i niebawem urodzi swoją wnuczkę. 56-latka postanowiła pomóc małżeństwu po tym jak okazało się, że żona jego syna nie może ponownie zajść w ciążę.
Zobacz wideo Rodzina+ odc. 4. Ola i Kasia. "Osoby LGBT niszczą rodziny? To państwo polskie zniszczy naszą rodzinę, zmusi nas do rozwodu"

Jak opisuje amerykański tabloid, Nancy Hauck, mieszkająca na co dzień w St. George w stanie Utah, bardzo mocno przeżyła fakt, że jej synowa nie może mieć więcej dzieci. Był to ogromny cios dla małżeństwa. 

 

56-latka postanowiła więc, że zaoferuje im swoją pomoc. Para zgodziła się i Nancy została surogatką dla własnego syna i jego żony. Małżeństwo już wkrótce powita na świecie dziewczynę.

"To najpiękniejsza rzecz, jaka mi się przytrafiła"

Zarówno 32-lrtnio Jeff Hauck i 30-letnia Camrbia Hauck są bardzo wdzięczni Nancy, a swoje życie relacjonują obszernie na Instagramie. Wzruszająca historia pomocy, jakiej udzieliła im matka Jeffa, szybko obiegła media i pokazywana była przez amerykańskie stacje telewizyjne.

Nigdy nie wyobrażałam sobie, że będę w ciąży w wieku 56 lat lub że będzie to w ogóle możliwe, ale to najpiękniejsza rzecz, jaka mi się przytrafiła

- mówiła w rozmowie z "Daily Mail" 56-letnia ciężarna.

"Powiedziała o tym synowi i rozpłakał się"

Małżeństwo przez sześć lat leczyli się za pomocą in vitro. Cambria urodziła łącznie czworo dzieci - dwie pary bliźniąt. Jednak ostatni poród był dla niej wyjątkowo ciężki. Lekarze stwierdzili, że kobieta nie będzie w stanie donosić kolejnej ciąży. A oboje wraz z mężem zawsze marzyli o posiadaniu dużej rodziny.

Wcześniej, 32-letni Jeff i jego 30-letnia skorzystali również z możliwości zamrożenia embrionów. Kiedy się okazało, że Cambria nie może mieć więcej dzieci, z pomocą przyszła właśnie mama Jeffa- Nancy.

Powiedziałam o tym mojemu synowi, a on rozpłakał się i był w szoku. W tym momencie nawet nie powiedziałam o tym mojemu mężowi, ale teraz on naprawdę mnie wspiera

- mówiła 56-latka, cytowana przez brytyjski dziennik.

Córka Jeffa i Camrbii, oraz wnuczka Nancy urodzi się już niedługo. Poród planowany jest na 5 listopada br. 

Źródło: Daily Mail

Więcej o: