Doda zachwyca figurą w obcisłym stroju. "Dziś mam 38 lat i ciało dwudziestolatki"

Doda po raz kolejny zachwyciła na Instagramie swoją figurą. Tym razem wrzuciła na relację krótki filmik, na którym zapozowała w dopasowanym stroju sportowym. Tylko spójrzcie na ten brzuch! - Dziś mam 38 lat i ciało dwudziestolatki, ale nie wystarczyłyby mi same geny po ojcu sportowcu! - przyznała.
Zobacz wideo Co to są komórki macierzyste i dlaczego warto zainteresować się tym tematem już w ciąży?

Doda od lat jest jedną z najpopularniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Ku uciesze fanek i fanów, aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie aktualnie śledzi ją ponad 1,4 mln osób, z którymi dzieli się różnymi momentami ze swojego życia. Nie da się ukryć, że dla wielu obserwujących ją kobiet, Doda jest wzorem oraz inspiracją. Od wielu lat piosenkarka zachwyca świetną formą, a fanki regularne dopytują o to, jak dba o sylwetkę. 

Doda zapozowała w dopasowanym stroju sportowym. Co za figura!

Doda udostępniła ostatnio na instagramowej relacji krótkie nagranie, na którym zapozowała w sportowym topie oraz krótkich legginsach. Dopasowany zestaw tylko podkreślił zgrabną i wyrzeźbioną sylwetkę gwiazdy. Wiele osób patrząc na Dodę zastanawia się, co robi, że mimo upływu lat utrzymuje tak świetną figurę. Doda nie ukrywa, że stoi za tym przede wszystkim jej dieta oraz styl życia. - Cukru nie jem od 15 lat, nabiału od ponad 6. Moja sylwetka na przełomie dekady zmieniała się wielokrotnie i choć zawsze byłam wysportowana, to nigdy nie byłam tak zadowolona z niej jak teraz. Samodyscyplina, higiena życia, wysiłek, konsekwencja to jest coś, co ja po prostu lubię. Mi nie daje satysfakcji kiedy zjem fast food, mi daje satysfakcję, kiedy tego nie zrobię - przyznała kiedyś na Instagramie.

Doda zachwyca figurą w obcisłym strojuDoda zachwyca figurą w obcisłym stroju https://www.instagram.com/dodaqueen/

"Dziś mam 38 lat i ciało dwudziestolatki"

Jakiś czas temu przyznała na Instagramie, że dobre nawyki żywieniowe miała wpajane od dziecka. - Odpowiednią żywnością wyleczyłam się z wielu swoich kłopotów zdrowotnych mimo że wciskano mi farmaceutyki jako jedyne wyjście. Dobre nawyki żywieniowe potrafią zdziałać cuda. Moje ojciec wpoił mi je od dziecka, a potem jako dorosła osoba pielęgnowałam je i z każdym rokiem doceniałam ten dar. Dziś mam 38 lat i ciało dwudziestolatki, ale nie wystarczyłyby mi same geny po ojcu sportowcu! Ruch dwa razy w tygodniu, dyscyplina, higieniczny tryb i dieta, która jest moim stylem życia dała mi ten efekt - napisała w jednym z opublikowanych postów.

Więcej o: