Wygląda na drogą, a nie jest. Królewska zastawa w Pepco. Podobne w Sinasy i Homla

Elegancka zastawa stołowa powinna znaleźć się w każdej kuchennej szafce. Nigdy nie wiadomo, kiedy przyjdzie nam zorganizować domowe przyjęcie. Pepco ma teraz w swojej ofercie zastawę w iście królewskim stylu. Podobne znajdziesz w Sinsay i Homla.

Nie ulega wątpliwości, że pięknie podany posiłek będzie smakował jeszcze lepiej. W kuchennej szafce warto więc mieć piękną i kompletną zastawę stołową. Zrobi ona dobre wrażenie nie tylko podczas rodzinnych obiadów, ale też może okazać się ratunkiem w trakcie rodzinnych przyjęć. W Pepco znajdziesz teraz zastawę stołową w iście królewskim stylu. Kolekcja wygląda bardzo elegancko i sprawia wrażenie drogiej, jednak wcale nie kosztuje wiele. Podobne zastawy stołowe znajdziesz też w Sinsay i Homla. 

Elegancka zastawa stołowa z Pepco. Idealna na przyjęcia 

Zastawa stołowa, dostępna w Pepco wygląda naprawdę elegancko i nowocześnie. W kolekcji znajdziesz nie tylko kubki i talerze, ale też sztućce, salaterki czy kieliszki. Motywem przewodnim jest kolor złoty, którym wykończone są poszczególne elementy zastawy. 

Zastawa stołowa z PepcoZastawa stołowa z Pepco Fot. Pepco

Choć zastawa wygląda na drogą, możesz ją skompletować w naprawdę atrakcyjnej cenie. Za komplet dwóch porcelanowych kubków zapłacisz 20 zł, duży talerz kupisz za 25 zł, zaś komplet szesnastu złotych sztućców kosztuje 60 zł. W kolekcji znajdziesz też przezroczysty dzbanek ze złotym sitkiem wewnątrz czy ozdobną paterę do ciasta. Taka zastawa sprawdzi się doskonale podczas domowych przyjęć. Goście na pewno będą zachwyceni wystawnie podanymi posiłkami. 

Zastawa stołowa z Sinsay. Nowoczesna i elegancka 

Podobną zastawę stołową znajdziesz w ofercie Sinsay. Sieciówka ma w swojej ofercie kubki, talerze i miski z eleganckim, złotym zdobieniem. Zastawa jest dostępna w kilku wersjach kolorystycznych- różowej, czarnej i białej. Talerze w czarnym kolorze są idealne dla osób na diecie, ponieważ odcień ten nie kojarzy się z jedzeniem i przez to zmniejsza apetyt. Odwrotne działanie ma kolor różowy, który nie tylko pobudza apetyt, ale też sprawia, że danie wydaje się słodsze. 

Zastawa stołowa z Homla. Szeroki wybór 

Podobna zastawa stołowa jest również dostępna w Homla. Nam spodobała się zwłaszcza oryginalna zastawa z ciemnymi "plamkami". Elegancki, porcelanowy zestaw powinien znaleźć się w każdej szafce kuchennej. Zastawę zakupioną w Pepco lub Sinsay, możesz uzupełnić ozdobnymi misami i paterami z Homla, które również wykończone są złotem. 

Zastawa stołowaZastawa stołowa Fot. Homla

Więcej o: