Tatuaże pokrywają 85 procent jej ciała. Ludzie uważają ją za satanistkę

Niewątpliwie pasją Sarah Castillo są tatuaże. 28-latka pracuje jako tatuatorka i modelka alternatywna. Nie z tego powodu zrobiło się o niej jednak głośno w sieci. Burzę w sieci wywołał fakt, że ciało Castillo w 85 proc. pokrywają tatuaże.

Sarah Castillo jest znana na Instagramie pod nickiem sarahsabbath. Według szacunków Mirror UK 28-latka pochodząca z El Paso w Teksasie na zabiegi modyfikujące ciało i skórę wydała ok. 14 tys. funtów, a na tym jeszcze nie koniec. W planach ma bowiem kolejne zabiegi.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Maja Bohosiewicz poprawia urodę. Zrobiła sobie popularny tatuaż na twarzy

85 procent jej ciała pokrywają tatuaże. Pierwszy zrobiła, mając 14 lat

Zamiłowanie do tatuaży towarzyszyło Castillo już jako 14-latce. Wtedy zdecydowała się bowiem na pierwszy tatuaż. Niestety w tej pasji nigdy nie mogła liczyć na wsparcie rodziny, która jest bardzo wierząca. Gdy na ciele Sary zaczęło się pojawiać co raz więcej tatuaży, bliscy i znajomi zaczęli podejrzewać się ją o zainteresowanie okultyzmem, a nawet satanizmem.

Choć Castillo zapewnia, że nie ma z tym nic wspólnego, to wielokrotnie spotkała się z nieprzychylnymi komentarzami. Jak sama przyznała w rozmowie z "Metro", nigdy jej to jednak nie przeszkadzało. - Niektórzy uważają, że jestem super i fajna, a niektórzy uważają, że jestem obrzydliwa. Ludzie zakładają, że jestem satanistką lub, że jestem wredna, a nie jestem. Naprawdę nie obchodzi mnie, czy ludzie mnie lubią, czy nie. - stwierdziła. 

 

Sarah pokrywa tatuażami nie tylko swoje ciało, ale i innych. Od lat jest zawodową tatuatorką 

Castillo zdecydowała się pasję połączyć z pracą i została zawodową tatuatorką. Choć obecnie jej ciało jest w 85 procentach pokryte tatuażami, to innych zachęca, aby poważnie zastanowić się nad decyzją. Sama nigdy nie żałowała, że zmodyfikowała swoje ciało, a co więcej w planach ma kolejne zabiegi. - Czuję, że jestem teraz bardziej sobą niż wcześniej, ponieważ moje tatuaże i modyfikacje sprawiły, że czuję się komfortowo i pewniej. - wyznała. 

Poza tatuażami Sarah zrobiła skaryfikację czoła, implanty, spiczaste uszy oraz ma także kolczyków. Zdecydowała się również na wytatuowanie gałek ocznych i operację nosa. 

 
Więcej o: