101-letnia kobieta tańczy na weselu swojej prawnuczki. Wzruszające! "Piękny wiek"

DJ prowadzący na TikToku swój profil podzielił się wyjątkowym nagraniem z jednego z wesel. Uwiecznił moment, w którym 101-letnia prababcia panny młodej podczas wesela tańczy z nią oraz innymi osobami. - Super się trzyma prababcia! - komentują internauci.
Zobacz wideo Oni powiedzieli "tak" w tajemnicy. Sekretne śluby gwiazd

TikTok to obecnie jeden z najpopularniejszych portali społecznościowych na świecie. Użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się tam filmikami związanymi z przeróżnymi tematami. Znajdziemy tam układy taneczne, porady makijażowe, domowe triki, przepisy oraz wiele innych inspiracji. Część obecnych na tej platformie osób, od czasu do czasu dzieli się również interesującymi historiami ze swojego życia lub wyjątkowych momentów, których byli świadkami.

101-letnia kobieta zatańczyła na weselu swojej prawnuczki. Piękny widok!

Nie da się ukryć, że nagrania o tematyce ślubnej robią furorę na TikToku. Wzruszające lub zabawne filmiki, które pojawiają się na tej platformie nierzadko stają się viralami i docierają często do wielu osób. Jeden z użytkowników TikToka, DJ i wodzirej prowadzący profil pod nazwą @djstarskyliveshow podzielił się takim wyjątkowym nagraniem z jednego z wesel. Uwiecznił moment, w którym 101-letnia babcia panny młodej zatańczyła ze swoją prawnuczką i kilkoma innymi osobami. - Prababcia ma 101 lat i tańczy na weselu prawnuczki - napisał DJ na udostępnionym wideo. - Niesamowita chwila dla prawnuczki #global #viral #naczasie #wedding #4you #4youu #dlaciebie - dodał w opisie. Pod postem pojawiło się kilka komentarzy od internautek oraz internautów, którzy są pod wrażeniem kondycji 101-latki:

Piękny wiek :D
I super się trzyma prababcia!
The best
Mało tego - jeszcze winka się napije <3

- czytamy.

Wasze historie są dla nas ważne. Czekamy na listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: