Te znaki zodiaku są neurotyczne. Mają nieco tajemniczą i bardzo wrażliwą naturę. Łatwo je zranić

Niektóre znaki zodiaku są wyjątkowo neurotyczne. Emocjonalnie podchodzą do niemal wszystkich sytuacji i ciężko im ukryć swoje odczucia. Mają serce na dłoni, ale przez to uchodzą za naiwne i bardzo łatwo je zranić. Zaliczamy do nich Ryby, Strzelce i Raki.

Neurotyczność, to przede wszystkim wysoka emocjonalność. Może być zapisana w gwiazdach i przypisana do konkretnych znaków zodiaku. Ryby, Raki i Strzelce, mimo że mogą wydawać się zupełnie różne, łączy je ta sama cecha. Są ufne i nie potrafią ukryć uczuć. To delikatne dusze, często z głową w chmurach.

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie głównej gazeta.pl

Zobacz wideo Czym się różni pogoda od klimatu? „Są jak nastrój kontra charakter"

Naurotyzm cechuje Ryby. Szybko ufają i szybko mogą się zawieść

Ryby nie potrafią ukrywać uczuć. Są emocjonalne, wrażliwe i szybko reagują na rozmaite sytuacje. Zarówno wzruszają się błyskawicznie, jak i wpadają w gniew. Łatwo je zranić, pomimo tego, że często autor słów padających w ich stronę nie ma złych intencji. Ryby żyją też we własnym świecie, często z głową w chmurach. Oddają się rozmaitym zainteresowaniom ukierunkowanym w stronę sztuki. To właśnie tam znajdują ukojenie. Mogą dać upust emocjom i poczuć się bardzo szczęśliwe. W relacjach Ryby są ufne. Dają od siebie bardzo wiele uczuć, oczekując tyle samo w zamian. Niestety, nie zawsze tak jest.

Neurotyczni Strzelcy. Kryją emocje w sobie, ale mają ich bardzo wiele

Strzelce nie okazują emocji wszystkim. Potrafią je zdradzać jedynie najbliższym osobom, ale to nie znaczy, że nie mają ich w sobie wiele. Kłębią się w nich radości i smutki. Nieraz nazbiera się ich aż tyle, że Strzelec wybucha, nagle wyrzucając z siebie żale i troski. To wspaniali przyjaciele, a także opiekunowie domowego ogniska. Znakomicie odnajdują się w roli rodziców, czy w zawodzie psychologów i nauczycieli. Niestety, ich wrażliwość w połączeniu z częstym introwertyzmem może prowadzić do poważnych kłopotów. Warto, aby znalazły powierników, aby ich życie stało się o wiele łatwiejsze.

Dodatek osłonowy: kiedy wypłaty? Część wnioskujących już je otrzymała. Wiemy co z pozostałymi To pewne! Ci seniorzy dostaną dwie emerytury co miesiąc

Neurotyczne Raki wzruszają drobne gesty. Szukają uwagi innych

Raki lubią być w centrum uwagi, ale nie tylko wtedy, kiedy czują się dobrze. Ich nadmierna wrażliwość i emocjonalność jest dla nich dużym bagażem, dlatego wolą dzielić ją z innymi. Nieraz rozpaczliwie szukają kontaktu z kimś, kto je zrozumie i komu powiedzą o swoich odczuciach. Nie ukrywają swojej natury, ale niestety dla niektórych może być to zbyt męczące. Stałe zwierzanie się z kłopotów może sprawić, że przestaną patrzeć na problemy innych i zaczną uchodzić za egoistyczne. Szybko się wzruszają, ale ich największym plusem jest docenianie drugiej osoby. Widzą ogrom dobroci w małych gestach.

Więcej o: