W Lidlu są już kalosze za 59,90 złotych. Podobne w CCC i ZARZE

To jesienny niezbędnik, bo przecież ta złota polska jesień to dosyć chwilowe zjawisko. Kalosze już od dawna nie przypominają butów rybaka, teraz potrafią być naprawdę stylowe! I właśnie takie modele możemy znaleźć w aktualnej ofercie Lidla.

Już nie tylko buty rybaka. Kalosze to gorący modowy trend.

Kalosze przez długi czas kojarzyły się z długością aż pod kolano i kolorem khaki. Spojrzenie na nie mocno zmieniła Wielka Brytania, która to z deszczem ma do czynienia raczej często, dlatego z kaloszy uczyniła prawdziwe cudeńko. Obecnie najmodniejszy typ kaloszy dla kobiet to tak zwane Chelsea, czyli krótkie fasony za kostkę. Wyglądają lekko i bardzo przypominają sztyblety, zatem są nieco bardziej eleganckie. Bardzo ładnie współgrają z dopasowanymi spodniami. Charakterystyczną cechą chealse są gumowe wstawki, która ułatwiają wkładanie. 

Lidl zaskakuje ciekawymi modelami. Klasyczne i kolorowe kalosze w świetnej cenie

W aktualnej ofercie Lidla znajdziemy dwa modele krótkich kaloszy, które nie dosyć, że są ładne, to jeszcze w szalenie atrakcyjnej cenie. Pierwszy model jest nieco bardziej uniwersalny, bo czarny z połyskiem i wygląda naprawdę elegancko. Natomiast drugi jest bardziej szalony, w kolorze matowym miętowym i uroczymi kwiatowymi wstawkami. Mają wymienną wkładkę i ciepłą wyściółkę. Występują w rozmiarach 37-41 i można je zamówić online. Kosztują jedynie 59,90 zł!

KaloszeKalosze fot. Lidl

Kalosze jak sztyblety. Zara i CCC stawiają na elegancję

 Bardzo ładny model kaloszy znajdziemy również na wyprzedaży w CCC, są nieco podobne do tych z Lidla, gdyż też są czarne z wysokim połyskiem. I podobnie mają gumową wstawkę z boku. Kosztują 88,90 zł.

KaloszeKalosze fot. CCC

W innej popularnej sieciówce dostaniemy krótkie kalosze w nieco awangardowym wydaniu. W HM dostępne są kalosze w odcieniu cielistym na traperowej platformie. Wyglądają oryginalnie, a przy tym są tak samo funkcjonalne, jak i poprzednie modele. Kosztują 149,90 zł.

KaloszeKalosze fot. HM

Więcej o: