Horoskop dzienny 1 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 1 października. Sobota to dzień, który warto wykorzystać wedle własnego uznania. Czy los będzie Ci dziś sprzyjał? Sprawdź, co mówi horoskop na początek października.

Horoskop dzienny - Baran 

Ustawisz dziś kogoś do pionu, bo bardzo nie lubisz, gdy ktoś mówi Ci, co masz robić. Nie ważne, czy będzie to przełożony, czy bliski przyjaciel, każdy powinien pilnować swoich spraw. Warto przy tym uważnie dobierać słowa, aby kogoś dodatkowo nie urazić. 

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny - Byk

Pomimo wolnego dnia Twoje myśli będą dziś krążyć wokół tematu kariery. Czas na konkretne działanie, w przeciwnym razie Twoja konkurencja zgranie to, co Tobie się należy. Dzisiejszy dzień poświęć na rozrysowanie planu na kolejne dni, od poniedziałku musisz zacząć działać. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta 

Uważaj dziś na bujanie w obłokach, nie wszystkie Twoje pomysły są warte realizacji, na niektóre zwyczajnie nie warto tracić energii. Wybierz jeden, konkretny i skieruj wszystkie siły w tę stronę.

Ezoteryka - co to jest?Ezoteryka - co to jest i czym się zajmuje?

 Horoskop dzienny - Rak

Dzisiaj Twoje sprawy nie potoczą się według planu, w ostatniej chwili jak to zwykle bywa, coś się posypie. Będziesz musiał dostosować się do ogólnych zasad, które koniec końców działają w Twoim interesie. 

Horoskop dzienny - Lew

Czeka Cię dziś krytyka, która wywoła wiele złości, ale musisz przyznać, że w tych trudnych słowach jest trochę prawdy. Czas zmienić swoje zachowanie i więcej uwagi poświęcać uczuciom innych. Nic nie stracisz, a możesz tylko zyskać. 

Horoskop dzienny - Panna

Zawalczysz dziś o czas dla siebie, bliscy od rana będą chcieli zaangażować Cię w swoje sprawy, ale w końcu odpuszczą. Czas na regenerację jest bardzo ważny, po ciężkim tygodniu należy Ci się solidny odpoczynek. 

Horoskop dzienny - Waga

Twój przyjaciel będzie dziś potrzebował pomocy, chociaż ta wiadomość przerwie Ci dobrą zabawę, trzeba będzie ruszyć na ratunek. Przyjaźń w życiu jest bardzo ważna, każdy potrzebuje wsparcia bliskiej osoby. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Spędzisz dziś dzień w gronie bliskich przyjaciół, którzy zawsze poprawiają Ci humor. Razem zorganizujecie fantastyczną imprezę, podczas której Skorpion wyraźnie wpadnie komuś w oko. Strzała amora ugodzi Was z dużą siłą. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Musisz dziś bardziej uważać niż zwykle, oszustów nie brakuje, a jesteś teraz na takim etapie, że możesz stać się łatwym celem. Umowa, którą planujesz podpisać, powinna najpierw przejść przez ręce prawnika. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Nie oglądaj się dziś na zdanie innych osób, sam najlepiej wiesz, co masz robić. Masz nie tylko wszystkie informacje, ale też doskonałą intuicję. Gwiazdy Ci sprzyjają i wszystko ułoży się po Twojej myśli. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Możesz dziś liczyć na wiele ciekawych pomysłów, które warto przekuć w biznes. Kreatywność to Twoje drugie imię, czas pokazać światu swój talent. Teraz, albo nigdy. 

Symbole szczęścia - poznaj najpopularniejsze.Symbol szczęścia - jak wybrać odpowiedni? Poznaj symbole dobrobytu i miłości

Horoskop dzienny - Ryby

Będziesz działać dziś niezwykle precyzyjnie, krok po kroku i dzięki takiemu podejściu dojdziesz do mety szybciej niż inni. W przeciwieństwie do innych znaków dobrze wiesz, że wszystko w Twoich rękach. 

Więcej o: