Gdy ludzie słyszą jej imię, nie wierzą własnym uszom. Wszystko przez pomyłkę ojca

Użytkowniczka TikToka postanowiła podzielić się ciekawostką ze swojego życia. Okazuje się, że ojciec dziewczyny zrobił literówkę podczas wypełniania dokumentów. Choć błąd można było naprawić, rodzice tego nie zrobili. - Nie rozumiem, jak rodzice mogą nie sprawdzać tego przynajmniej trzy razy - komentują internauci.
Zobacz wideo "Sonia?! To nie jest imię dla człowieka!". Rodzice opowiadają, jak wybierali imię dla dziecka

TikTok jest obecnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie, gdzie użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się krótkimi filmikami, w których poruszają przeróżne tematy. Znajdziemy tam nie tylko popularne układy taneczne, trendy, stylizacje, makijaże, triki czy domowe porady, lecz także historie z życia wzięte, które często stają się viralami i docierają do setek tysięcy internautek oraz internautów.

Ludzie nie wierzą, że naprawdę ma tak na imię. Wszystko przez literówkę ojca

Wybór imienia dla przychodzącego na świat dziecka zwykle jest dla rodziców trudną decyzją. Nic jednak dziwnego, gdyż (z drobnymi wyjątkami) towarzysz mu przez całe życie. Są jednak sytuacje, że mimo ustalonego imienia, dziecko otrzymuje inne. Tego typu historią podzieliła się użytkowniczka TikToka. - Nie ma mowy, że twoje imię to Chole - napisała na jej profilu jedna z osób. "Chole" jest bowiem m.in. skrótem od angielskiego słowa cholecystectomy (cholecystektomia), czyli zabiegu chirurgicznego polegającego na usunięciu pęcherzyka żółciowego, najczęściej z powodu kamicy żółciowej. Na udostępnionym w sieci filmiku dziewczyna opowiedziała, jak to się stało, że zamiast imienia Chloe otrzymała imię Chole. 

Możliwe, moje imię to Chole. To druga najbardziej popularna literówka w szpitalach w Wielkiej Brytanii. Mój tata popełnił ją w czasie sporządzania aktu urodzenia i nigdy tego nie poprawił

- powiedziała na nagraniu, które obejrzało już ponad 800 tys. osób. 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od internautek oraz internautów:

Nazwałam swoją córkę Chloe. Mój tata wytatuował sobie napis Chole
Nie rozumiem, jak rodzice mogą nie sprawdzać tego przynajmniej trzy razy. To dość istotne
Mój tata zrobił to samo
Nie rozumiem dlaczego ludzie robią błędy przy literowaniu tego imienia 

- czytamy.

Więcej o: