Najbardziej ugodowe znaki zodiaku. Chętnie pójdą na kompromis i łatwo je "przekabacić"

Niektóre znaki zodiaku cechuje wyjątkowa ugodowość. O chodzi? Stronią od konfliktów i nie w głowie im przekomarzanie się o to, kto ma rację. Nie oznacza to, że nie mają własnego zdania. Chętniej jednak idą na kompromis, aby zachować dobre relacje i atmosferę.

Znacie takie znaki zodiaku, które przy podejmowaniu wspólnych decyzji mówią "obojętnie"? Nie chodzi o zrzucaniu odpowiedzialności na drugą osobę, ale pozwolenie na podjęcie decyzji po to, aby często uniknąć sporów i sprawić drugiej osobie przyjemność. Ugodowe i wyrozumiałe osoby są często spod znaku Byka, Koziorożca i Bliźniąt. Bez trudu przejdą na twoją stronę i zrobią to w dobrej wierze.

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie głównej gazeta.pl

Zobacz wideo Co to są komórki macierzyste i dlaczego warto zainteresować się tym tematem już w ciąży?

Ugodowe Bliźnięta najbardziej okazują tę cechę w najbliższych relacjach

Bliźnięta wcale nie wydają się przy pierwszym spotkaniu ugodowe. Potrafią "pokazać rogi" i chętnie zaznaczają swoje zdanie. Jednakże, w bardzo bliskich relacjach np. ze swoim partnerem lub partnerką, stają się idealnymi osobami do zawierania kompromisów. Wcale nie oznacza to, że przestają mieć własne zdanie, jednak w sytuacjach, które nie są bardzo znaczące, wolą oddać decydujący głos drugiej osobie.

Monika OlejnikOlejnik "jak zwykle z klasą". Jej garnitur damski to ponadczasowy hit!

Byk woli siedzieć cicho, kiedy inni podejmują walkę. Spokojnie czeka i obserwuje

Byk chętnie wyraża własne zdanie, ale wtedy kiedy może dyskutować, przedstawiając "za" i "przeciw". Bezsensowne przepychanki mu nie w głowie. Kiedy przyjaciele kłócą się o to, jaką pizzę zamówić, Byk siedzi obok i przysłuchuje się uważnie. Nie interesują go małostkowe sprawy i nieważne konflikty. Chętnie jednak pokazuje swoją stanowczość w tematach politycznych, czy takich jak np. ekologia. Ugodowe Byki nie będą też angażować się w problemy innych. Jeśli ktoś poprosi ich o radę, raczej będą zdania, że dana osoba lepiej wie, co dla niej będzie odpowiednie. Podchodzą do życia tak, aby nikomu nie "podpaść".

Dodatek osłonowy: kiedy wypłaty? Część wnioskujących już je otrzymała. Wiemy co z pozostałymiTo pewne! Ci seniorzy dostaną dwie emerytury co miesiąc

Koziorożec nie tylko jest ugodowy, ale i łatwo daje się namówić

U Koziorożca ugodowy charakter ma nawet słabą stronę. Nie tylko woli przekazać decydujący głos komuś innemu, ale i łatwo daje się przekonać, że druga osoba ma słuszność. Z tego powodu może być łatwym łupem dla akwizytorów i aktywistów różnych organizacji. Aby uniknąć konfrontacji i konieczności przedstawiania swojego określonego stanowiska, chętnie wesprze organizacje np. ekologiczne, które zapukają do jego drzwi, a także wpłaci pieniądze na zbiórkę internetową. Jest zdolny nie tylko do kompromisu, ale i po prostu zależy mu na tym, aby wszędzie panowała harmonia, dobro i spokój. 

Więcej o: