Edyta Górniak w koszuli i czapce w marihuanę. "Co tu się???"

Edyta Górniak przebywa obecnie na wakacjach, skąd postanowiła przywieźć synowi nietypową pamiątkę, a mianowicie... koszulę z motywem marihuany. Oryginalnym podarunkiem pochwaliła się w mediach społecznościowych, pozując w przykuwającej wzrok stylizacji.

Edyta Górniak chętnie publikuje w mediach społecznościowych informacje nie tylko ze swojego życia zawodowego, ale i prywatnego. Piosenkarka lubi mieć kontakt z fanami i stara się o niego dbać. Tym razem pochwaliła się, jaki upominek z wakacji sprezentowała synowi. 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Joanna Krupa o relacji z Edytą Górniak. Kiedyś blisko się przyjaźniły

Edyta Górniak w koszuli z nadrukiem marihuany. "Mój synek byłby zachwycony"

49-latka zdecydowała się na długi wypoczynek, a jako kierunek obrała Tajlandię. Już od kilku tygodni Edyta Górniak regularnie umieszcza w sieci zdjęcia z rajskich wakacji. Tym razem zapozowała w stylizacji, na którą złożyła się koszula z krótkim rękawem oraz materiałowy kapelusz. Na obu elementach dominuje motyw marihuany. Jak dowiadujemy się z opisu, piosenkarka sprawiła oryginalny look nie sobie, a synowi Alanowi

Synek’x kupiłam Ci koszule... i czapkę... w rośliny. You like? 

Pod postem od razu zaczęły pojawiać się komentarze od fanów: 

Mamie w tym pięknie
Fajne te roślinki
Super mama
Mój synek byłby zachwycony
Kwestia gustu, mnie się nawet podoba...
 

Piosenkarka zorganizowała też na Insta Story popularne Q&A

Edyta Górniak podczas wakacji w Tajlandii postanowiła poświęcić chwilę swoim fanom i zorganizowała też Q&A na Insta Story. Odpowiedziała na kilka pytań i zdradziła "jak chroni swoją energię". 

Zaraz po przebudzeniu zanim sprawdzić tel. podaruj sobie - 30 min. Stając w oknie z kawą i obserwując przyrodę, idąc na spacer, rozciągając się, tańcząc, czytając lub pisząc pozytywne afirmacje. 

Na pytanie "co jest dla niej w życiu najważniejsze" odpowiedziała zaś:

Pomóc ludziom odzyskać szczęście i zaufanie do samych siebie. 

Screen z Insta Story Edyty GórniakScreen z Insta Story Edyty Górniak instagram.com/edytagorniak

Więcej o: