Anna Kalczyńska pokazała zdjęcie z plaży. Fani nie mogą oderwać wzroku. "Co za figura"

Anna Kalczyńska podzieliła się na Instagramie zdjęciem z plaży, na którym zapozowała w dopasowanym stroju podkreślającym figurę. Internautki oraz internauci nie mogą wyjść z podziwu. - Sama się nie poznaję - przyznała dziennikarka.
Zobacz wideo Anna Kalczyńska razem z siostrą tańczy na plaży

Anna Kalczyńska jest jedną z bardziej rozpoznawalnych dziennikarek w Polsce. Popularność oraz sympatię widzów przyniosło jej przede wszystkim dołączenie w 2014 roku do grona prezenterów porannego programu "Dzień Dobry TVN" - zastąpiła wówczas Jolantę Pieńkowską. Anna Kalczyńska należy do tego grona znanych osób, które aktywnie prowadzą swoje social media. Dziennikarkę na Instagramie śledzi aktualnie ponad 196 tys. internautek oraz internautów, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. 

Anna Kalczyńska na zdjęciu z plaży. Fani pod wrażeniem. "Co za figura". Odpowiedziała

Anna Kalczyńska opublikowała ostatnio na swoim instagramowym profilu zdjęcie z plaży w Egipcie. Zapozowała na nim w dopasowanym kostiumie sportowym, który podkreślił jej zgrabną figurę. - Kiedy przypadkiem w Egipcie spotykasz na spocie trenerów syna, dziękuję @kitequestpl za family kite safari i opiekę nad Jankiem, gdy rodzice byli w pracy. Jest progres, jest szczęście! #kite #kitesafari #kitesurfing #sport #familytime #familygoals #itsafamilything #egipt #redsea - napisała. 

Co za figura

- czytamy w jednym z pierwszych komentarzy.

To lycra i fotograf - sama się nie poznaję :))

- odpowiedziała z dystansem Anna Kalczyńska.

 

Pod postem dziennikarki pojawiły się także inne komentarze od internautek oraz internautów:

Aniu pięknie ci w tym wietrze, słońcu i sporcie
Dziewczyny petardy
Ale z Pani super babka
Beautiful as always!
Pięknie pani wygląda
Super
Piękna kobieta

- czytamy.

Więcej o: