Hit w Lidlu! Praktyczny zestaw za 24,99 zł sprawdzi się w każdej szafie. Podobny w Action i HM

Okazja w Lidlu to zestaw dziesięciu artykułów w cenie 24,99 zł. Przydadzą się w każdej garderobie, niezależnie od pory roku. Podobny w niskiej cenie jest dostępny w HM i Action. Do wyboru różne kolory, modele i rodzaj wykonania. Na tych wieszakach powiesisz zarówno koszulę, jak i płaszcz.

W Lidlu znajdziesz superofertę. To praktyczny zestaw, który sprawdzi się w każdej szafie! Zestaw dziesięciu elementów kosztuje tylko 24,99. Podobne są w sklepach Action i HM

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie gazeta.pl

Zobacz wideo Daria Ładocha: "To było moje marzenie, żeby stworzyć ubrania, w których nie będzie wystawać mi brzuch"

Zestaw z Lidla za 24,99. Przyda się w każdej szafie

W sklepach Lidl pojawiła się ciekawa oferta. Zestaw dziesięciu wieszaków kosztuje tylko 24,99 złotych. Do wyboru są w trzech wariantach i mają praktyczne zastosowanie. Są wykonane z trwałego materiału, który sprawdzi się zarówno w przypadku lekkich ubrań, jak i odzieży wierzchniej. Wieszaki mają antypoślizgowe wykończenie, które sprawi, że nawet ubrania wykonane ze śliskiego materiału się nie zsuną.

Lidl zestaw do garderobyLidl zestaw do garderoby Lidl

Zestaw z Action. Drewniane wieszaki w supercenie

W Action kupisz zestaw sześciu wieszaków za jedyne 12,95 złotych. Wieszaki są drewniane i mają metalowy haczyk. Są w jednym, uniwersalnym rozmiarze i mają matową fakturę. Posiadają szerokie ramiona, które sprawdzą się szczególnie w przypadku ciężkiej odzieży wierzchniej. Cena za jeden wieszak to zaledwie 2,16 złotych.

zestaw z Actionzestaw z Action Action

Praktyczny zestaw z HM. Trzy sztuki kupisz za jedyne 29,99 złotych

W HM znajdziesz podobną, choć nieco droższą ofertę. Wieszaki są dostępne w dwóch kolorach: białym i czarnym. Są metalowe, mają uniwersalny kształt, ale też porządne, drewniane wykończenie. Sklep oferuje trzy sztuki za 24,99 złotych. Są dostępne w jednym rozmiarze. Dzięki drewnianemu usztywnieniu, ubrania nie zsuną się z wieszaka, a ponadto powiesisz na nim np. złożone w pół spodnie garniturowe. Ponieważ wieszak ma dużą przestrzeń pomiędzy mocowaniami, nie musisz ograniczać się do wieszania jednego elementu garderoby, a w ten sposób zyskasz dodatkowe miejsce w swojej szafie.

zestaw z HMzestaw z HM HM

Więcej o: