Horoskop dzienny 3 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 3 października. Poniedziałek oznacza nowe szanse, ale też dawne problemy. Czy szala przechyli się we właściwą stronę? Sprawdź, co Cię dziś czeka.

Horoskop dzienny - Baran 

Obowiązki przytłoczą Cię od samego rana, dlatego dziel i rządź. Przekaż część spraw na biurko obok i po prostu nadzoruj cały proces. Komuś bardzo zależy, żeby się wykazać, a Ty najwyraźniej potrzebujesz pomocy. 

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny - Byk

Czeka Cię słodko-gorzki poniedziałek, podczas gdy w pracy parę rzeczy się wysypie, prywatnie będziesz triumfować. Uczucie, na którym tak bardzo Ci zależy, jest obustronne. W Twoim życiu rozpoczyna się właśnie całkiem nowy etap. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta 

Zdobędziesz się dziś na akt życzliwości wobec kogoś, kto nie zawsze postępował uczciwie. Gwiazdy radzą Ci uważać, nie rób nic poza tym co konieczne i chroń siebie przed złą energią. 

Ascendent nazywany jest także drugim znakiem zodiaku.Ascendent - co to jest i jak go obliczyć? Poznaj swój "drugi znak zodiaku"

Horoskop dzienny - Rak

Zaskoczy Cię dziś dobra wiadomość, Twoje finanse już wkrótce ulegną znacznej poprawie. Nie tylko podreperujesz domowy budżet, ale zostanie także na coś ekstra. Trudne czasy odchodzą właśnie w zapomnienie. 

Horoskop dzienny - Lew

Sojusz zawarty jakiś czas temu dziś ochroni Twoje interesy, ktoś wstawi się za Tobą na szczycie i dzięki temu uda Ci się uniknąć poważnych problemów. Warto zapamiętać to doświadczenie i budować coraz więcej mostów. 

Horoskop dzienny - Panna

Czeka Cię dziś dzień pełen wrażeń, odłożysz obowiązki na bok i spotkasz się z kimś, kto zawsze poprawia Ci humor. Może w grę wchodzi nawet krótka wycieczka? 

Horoskop dzienny - Waga

Waga odbędzie dziś kilka ważnych spotkań, z których jedno będzie kluczowe. To właśnie dziś odmieni się nie tylko Twoje życie zawodowe, ale też finanse. Los zaczyna Ci sprzyjać, będzie już tylko lepiej. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Poczujesz dziś szybsze bicie serca na widok kogoś, kto już kiedyś był w Twoim życiu, ale los Was rozdzielił. Stara miłość nie rdzewieje, a los daje kolejne szanse. Jednak ostateczna decyzja należy do Ciebie. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Sprawa, którą tak się martwisz i tak Ciebie nie dotyczy, oczywiście można komuś pomóc, ale nie warto robić nic poza tym czego się od Ciebie oczekuje. Musisz się nauczyć sztuki odpuszczania w odpowiednim momencie, dziś jest idealna okazja do ćwiczeń.  

Horoskop dzienny - Koziorożec

Zatęsknisz dziś za prawdziwym uczuciem, jeśli Twoja obecna relacja nie spełnia Twoich oczekiwań, warto przeprowadzić szczerą rozmowę z partnerem. Być może to najwyższy czas, aby się pożegnać lub zacząć wspólną pracę nad związkiem. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Poczujesz dziś, że jesteś we właściwym czasie i we właściwym miejscu. Warto wykorzystać taką okazję i zawalczyć o swoje. Zwłaszcza że środowisko jest Ci przychylne i wszyscy Ci kibicują.

Anielskie liczby - jak je interpretować?Anielskie liczby i ich znaczenie - mogą pomóc ci w wielu sytuacjach [PRZEWODNIK]

Horoskop dzienny - Ryby

Od rana czas upłynie Ci na załatwianiu spraw, które nie mogą dłużej czekać. Po południu odczujesz wyraźną ulgę i przejdziesz do bardziej przyjemnych tematów. Romantyczna kolacja na dobry początek tygodnia? Dlaczego nie? 

Więcej o: