Książę William nie był jej jedyną miłością. Kate miała wielu partnerów, a jednego zaprosiła na ślub

Kate Middleton szybko została zaakceptowana nie tylko przez rodzinę królewską, ale i Brytyjczyków. Co prawda nie ma arystokratycznych korzeni, ale znakomicie reprezentuje swoją rodzinę i wyróżnia się ogromną klasą. Jakie historie miłosne poprzedzały jej małżeństwo?

Księżna Kate, czyli żona księcia Williama, przyszłego następcy tronu, dołączyła do rodziny królewskiej w 2011 roku. Pomimo tego, że nie ma arystokratycznych korzeni, zawróciła w głowie młodemu księciu na tyle, że została jego żoną, a w niedługim czasie i matką jego dzieci. Zanim związała się z royalsem, miała wiele perypetii miłosnych. Z jednym ze swoich ex była związana na tyle mocno, że zaprosiła go na ślub.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej gazeta.pl

Zobacz wideo 19 września 2022 r. pożegnaliśmy królową Elżbietę II

Kate Middleton przed małżeństwem z księciem Williamem spotykała się z nimi

Pierwszym poważnym związkiem Kate Middleton była relacja z Willem Marx, którego poznała na studiach w Marlborough College. Nie był to jednak przelotny romans, bowiem ich przyjaźń pomimo rozstania przetrwała długie lata. Ważnym mężczyzną w jej życiu był też Sir Henry Ropner, syn Sir Johna Ropnera, który jest znanym milionerem. W czasach studenckich spotykała się przez prawie rok z Rupertem Finchem. Co ciekawe, ten związek miał wiele wspólnego z rodziną królewską, bowiem gospodarstwo rodziców Fincha w Norfolk jest własnością Earla Spencera, który jest wujkiem księcia Williama od strony księżnej Diany. To właśnie związek z nim poprzedzał związek z Williamem, który okazał się jej największą miłością. Pomimo tego, że oficjalnie mówi się o wielu kryzysach, ostatecznie nadal scalają rodzinę królewską. 

Jak Kate Middleton poznała księcia Williama? 

Książe William dał się poznać Kate, jako przystojny i inteligentny mężczyzna już wtedy, gdy spotykała się z Finchem. Nie on był jednak przyczyną rozpadu związku, bowiem nie było wówczas mowy o romantycznych relacjach z księciem. Po raz pierwszy książę zobaczył ją w nietypowym stroju, kiedy przechadzała się po wybiegu, na studenckim pokazie mody Uniwersytetu St. Andrews w Szkocji. Miała wówczas na sobie prawie całkiem przezroczystą kreację. Oprócz urody, księcia ujęła również jej inteligencja i wspólne pasje.

Kate Middleton zaprosiła byłego partnera na swój ślub! 

Pierwszy poważny związek księżnej zakończył się w atmosferze przyjaźni. To właśnie dlatego zdecydowała się zaprosić byłego partnera na swój ślub. Willem Marx obecnie jest znanym reporterem politycznym.

Więcej o: