Miłość od pierwszego wejrzenia? Iwona Pavlović i Wojciech Oświęcimski od 13 lat udowadniają, że to możliwe

Iwona Pavlović i Wojciech Oświęcimski na dobre zakochali się w sobie podczas górskiej wycieczki. Na ślubnym kobiercu stanęli w 2009 roku. Para od 13 lat tworzą szczęśliwy związek i codziennie udowadnia, że dojrzała miłość może być piękna.

Iwona Pavlović i Wojciech Oświęcimski od 13 lat tworzą udane małżeństwo. Para 25 września świętowała kolejną rocznicę ślubu. "Wojtek, mój kochany wspaniały mąż i cudowny człowiek. Dziękuję ci za każdą sekundę, minutę, godzinę. Za każdy dzień, tydzień, miesiąc i rok" - napisała tancerka na Instagramie w 11. rocznicę ich ślubu. Jak wyglądała historia miłości Iwony Pavlović i Wojciecha Oświęcimskiego? 

Zobacz wideo Co to są komórki macierzyste i dlaczego warto zainteresować się tym tematem już w ciąży?

Monika Olejnik Olejnik "jak zwykle z klasą". Jej garnitur damski to ponadczasowy hit!

Iwona Pavlović i Wojciech Oświęcimski  — miłość po czterdziestce 

Iwona Pavlović i Wojciech Oświęcimski pierwszy raz poznali się w 2006 roku, na imprezie u znajomych. Oboje byli już wtedy po czterdziestce i trwali w innych związkach. Jurorka "Tańca z gwiazdami" w 1989 r. wzięła ślub z Arkadiuszem Pavloviciem, który jest współzałożycielem olsztyńskiej Szkoły Mistrzów Tańca. Chociaż połączyła ich wspólna pasja, związek nie przetrwał i pomimo długi stażu rozeszła się po 19 latach związku.  

Kiedy Pavlović pierwszy raz ujrzała przyszłego męża, w rozmowie z "Super Expresem" wyznała, że momentalnie się zauroczyła: "Wojtka, mojego obecnego męża poznałam na imprezie u znajomych. To był piorun prosto w serce. Zanim jednak na dobre się związaliśmy, minęło dużo czasu. Każde z nas było w innym związku, nie dopuszczaliśmy też tej myśli, że będziemy razem. Wszystko zakończyło się happy endem. My jesteśmy szczęśliwi, a nasze połówki znalazły swoje drugie połówki". 

Pavlović i Oświęcimski na dobre zakochali się w sobie podczas kilkudniowego pobytu w Tatrach. Tam para bardzo się do siebie zbliża. Dzisiaj góry to dla nich wyjątkowe miejsce, pełne pięknych wspomnień. "Do dziś czujemy do gór wielki sentyment. Wtedy spędziliśmy cztery piękne dni w Tatrach. Przeciągnąłem Iwonkę dość trudnymi szlakami, ale najbardziej pamiętam nasze wejście na Wołowiec. Zapomnieliśmy o otaczającym nas świecie, traciliśmy poczucie przemijania czasu, odczuwaliśmy jakąś nadzwyczajną więź. To było wspaniałe, wręcz mistyczne przeżycie"  — powiedział Wojciech Oświęcimski w wywiadzie dla "Vivy". 

Iwona Pavlović i Wojciech Oświęcimski świętują 13. Rocznicę ślubu 

Iwona Pavlović i Wojciech Oświęcimski na ślubnym kobiercu stanęli 25 września 2009 roku. Oboje musieli zaakceptować to, że byli już wcześniej w poważnych związkach. Mężczyzna na dodatek jest ojcem i wychowuje trzech synów. Jurorka przyznała, że nie obawiała się jednak zostania macochą.  

Wtedy nie kalkulowałam. Myślę, że jeśli kobieta rozważa czy jest w stanie zaakceptować nawyki nowo poznanego mężczyzny, to znaczy, że to nie jest to. Mnie Wojtek od razu powiedział, że jeśli nie będzie mógł zabrać ze sobą chłopców, to nie wie, czy będziemy mogli być razem. On nie wyobrażał sobie, by zostawić dzieci, a ja tę jego miłość do synów ogromnie szanuję. Kiedy więc postanowiliśmy, że chcemy być razem, Wojtek przeprowadził się do mnie z trójką chłopców — wyznała w rozmowie z "Fleszem" w 2019 r. 

Dzisiaj para jest już trzynaście lat po ślubie i codziennie udowadnia, że dojrzała miłość jest piękna. Gdzie małżeństwo widzi siebie za kolejnych dziesięć lat? "Oczywiście na Warmii i Mazurach, z rodziną, która jest dla nas bardzo ważna. Chcielibyśmy, żeby kiedyś się powiększyła, żebyśmy mogli cieszyć się wnukami. Myślimy nawet, jak urządzić dla nich pokoje, żeby miały swój kąt, jak przyjadą do nas na wakacje…"  — zdradziła Iwona Pavlović dla "Vivy". 

Więcej o: