Doda zapozowała w odważnym, lateksowym stroju. Uwagę przyciągają nie tylko nogi! Aż ciężko oderwać wzrok

Doda znów przykuła wzrok wszystkich fanów. Na swoim Instastories opublikowała zdjęcie z odważnej sesji. Gwiazda pozuje w obcisłym, lateksowym stroju, który podkreślił i niemal w całości odsłonił jej długie, zgrabne nogi. Jak wygląda?

Dorota Rabczewska od lat emanuje seksapilem i z odwagą prezentuje co raz to nowe stylizacje, które podkreślają jej sylwetkę. Zarówno na koncertach, jak i na instagramowym profilu znaleźć można modowe inspiracje, które należą do tych nieco kontrowersyjnych, ale i przemyślanych. Doda zdaje sobie sprawę z tego, w czym wygląda najlepiej. Tym razem zaskoczyła fanów sesją zdjęciową, na którą ubrała się w lateksowy strój. Ten model świetnie uwydatnił jej długie i zgrabne nogi. 

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie głównej gazeta.pl

Zobacz wideo Maria Sadowska wspomina pracę z Dodą. Szczerze wyznaje, czy zobaczy jej show

Doda znów zaskakuje. W tej odważnej stylizacji podkreśliła nogi

Doda pochwaliła się na Instastories efektem sesji zdjęciowej. Na biało-czarnej fotografii widzimy artystkę siedzącą na murku na dachu, ubraną w lateksową mini bez ramiączek. Krótka, marszczona kreacja świetnie podkreśla jej talię, eksponuje ramiona, ale przede wszystkim długie nogi artystki, które stanowią pierwszy plan. Ma proste, rozwiane włosy i minimalistyczną biżuterię.

Doda na InstagramieDoda na Instagramie Doda/Instagram

Doda w lateksowej mini. Uwagę zwracają jej nogi, a przede wszystkim... buty

Zamysł sesji to oczywiście wizja fotografa, a ten miał nietypowy pomysł na stylizację. Gwiazda wystąpiła bowiem na zdjęciu w dwóch różnych butach. Ma na sobie zarówno skórzany kozak, pasujący do sukienki, jak i klasyczną szpilkę z odsłoniętymi palcami. Oświetlenie pada właśnie na nogę w mniej zabudowanym bucie, przez co można zawiesić wzrok na długiej nodze artystki. To jednak niejedyne zdjęcie z sesji zdjęciowej. Na kolejnym kafelku Instastories Doda ma już klasyczne szpilki i pozuje leżąc na murku, na tle miasta. Znajduje się na dachu tak jak na poprzedniej fotografii. Oba zdjęcia są utrzymane w klimacie sensualnym, a artystka dodatkowo opatrzyła je utworem muzycznym. W tle Instastories słyszymy utwór Moniki Brodki pt. Varsovie, opowiadający o Warszawie.

Doda na InstagramieDoda na Instagramie Doda/Instagram

Więcej o: