Edyta Herbuś w najmodniejszym płaszczu tego sezonu. Niesamowity kolor

Edyta Herbuś weszła tanecznym krokiem w jesień. Na swoim Instagramie pokazała się w pięknym płaszczu w najmodniejszym kolorze tej jesieni. Fani nie kryli zachwytów! Podobne płaszcze znaleźliśmy w popularnych sieciówkach.

Jak co roku tej jesieni do łask powróciły wszystkie kolory ziemi, ale nie tylko. Mamy też mocny akcent spoza tej palety barw-fuksję. To połączenie czerwieni, fioletu i mocnego różu jest jedyne w swoim rodzaju i jak się okazuje, pasuje też do wielu typów urody. W modzie codziennej na ogół decydujemy się na pewne akcenty z modnych trendów, np. spódnica czy koszula w kolorze fuksjowym. Można jednak postawić na odważniejsze modowe kroki, takie jak płaszcz w mocnym kolorze. A dzięki fuksji z pewnością rozświetlimy szare jesienne ulice. 

Edyta Herbuś w fuksji łapie promienie słońca. Posypały się pytania o płaszcz

Prowadząca You Can Dance, Edyta Herbuś na swoim instagramowym profilu pokazuje treści związane z jej pasjami: tańcem, jogą, aktorstwem i zdrowym trybem życia. Nie jest jednak obojętna na modę, bo przy okazji pokazuje również ciekawe stylizacje, często nawiązujące do aktualnych trendów. Niedawno opublikowała film pełnej spontanicznej radości, na którym tańczy na łonie natury w płaszczu w kolorze fuksji. Fani byli zachwyceni i z miejsca posypały się pytania o niego. Nic dziwnego, fuksja to kolor bardzo twarzowy i uniwersalny. 

Edyta HerbuśEdyta Herbuś fot. Instagram

Fuksja w popularnych sieciówkach. Szlachetne materiały i ekologiczne rozwiązania

Podobny płaszcz można dostać w popularnej sieciówce Reserved. Tak, jak i płaszcz Edyty ma oversizowy krój. Będzie to inwestycja na lata, ponieważ wykonany jest w 100% w wełny. Kosztuje 499 zł, co jak na tak dobrą tkaninę, jest atrakcyjną ceną.

PłaszczPłaszcz fot. Reserved

Fuksjowy płaszcz znajdziemy również w Mohito, choć ten model jest nieco inny, bo krótszy i w mocniejszym odcieniu. Uszyty jest z recyklowanego poliestru z dodatkiem wełny, a kosztuje 249,90 zł.

PłaszczPłaszcz fot. Mohito

Więcej o: