Gwyneth Paltrow skończyła 50 lat. Zapozowała nago. "Gorętsza niż kiedykolwiek!"

Gwyneth Paltrow postanowiła w wyjątkowy sposób uczcić swoje 50. urodziny. Aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym zapozowała zupełnie nago. Internauci oraz internautki nie wierzą własnym oczom: "Zrobiłaś pięćdziesiątkę nową dwudziestką", "Gdybym tak wyglądała w wieku 50 lat, to bym nago chodziła cały czas".
Zobacz wideo Te gwiazdy rozebrały się dla polskiego "Playboya"

Gwyneth Paltrow jest jedną z bardziej rozpoznawalnych aktorek Hollywood. Popularność zyskała m.in. dzięki takim filmom, jak "Siedem", "Zakochany Szekspir" czy "Szkoła stewardes". Od jakiegoś czasu spełnia się jednak nie tylko jako aktorka, reżyserka czy scenarzystka filmowa, lecz także jako przedsiębiorca - w 2008 roku założyła markę Goop. Gwyneth Paltrow  ma na swoim koncie również wiele sesji okładkowych, dla takich magazynów jak "Harper’s Bazaar", "InStyle", "Elle", "Glamour", "Vanity Fair", "Esquire", "Cosmopolitan" czy "Vogue". W 2012 roku magazyn "People" przyznał jej tytuł najlepiej ubranej kobiety świata. Ku uciesze fanek i fanów, aktorka aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 8 mln osób, z którym dzieli się wybranymi kadrami ze swojego życia.

DodaDoda zapozowała w odważnym stroju. Uwagę przyciągają nie tylko nogi

Gwyneth Paltrow skończyła 50 lat. 

27 września, Gwyneth Paltrow obchodziła swoje 50. urodziny. Ten wyjątkowy dzień postanowiła uczcić w dość nietypowy sposób i opublikowała na swoim instagramowym profilu zdjęcie, na którym zapozowała nago. Nie da się ukryć, że mimo upływu lat, aktorka jest w naprawdę świetnej formie, co udowodniła swoją urodzinową fotografią.

50

- napisała krótko w opisie.

 

Anna Kalczyńska pokazała zdjęcie z plaży. Fani nie mogą oderwać wzroku. 'Co za figura' (zdjęcie ilustracyjne)Anna Kalczyńska pokazała zdjęcie z plaży. Fani pod wrażeniem. "Co za figura"

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy z życzeniami i komplementami od przyjaciół oraz fanów aktorki:

Wszystkiego najlepszego! Przed nami najjaśniejsze, pełne blasku lata twojego życia
Zrobiłaś pięćdziesiątkę nową dwudziestką 
50 nigdy nie wyglądało lepiej
Wszystkiego najlepszego!!! Gorętsza niż kiedykolwiek!
Wszystkiego najlepszego ty niesamowita kobieto! 50 wygląda bardzo dobrze na tobie!
Złota bogini Wszystkiego najlepszego, legendo!
Wszystkiego najlepszego piękna kobieto
Gdybym tak wyglądała w wieku 50 lat, to bym nago chodziła cały czas
Nigdy nie wyglądałaś lepiej

- czytamy.

Więcej o: