Wbiła 4-letniej córce nóż w serce, a potem dźgnęła się w brzuch. "Z drobnego powodu"

Rosjanka z Kraju Permskiego zasztyletowała 4-letnią córką, później targnęła się na swoje życie. Tragedię miała poprzedzić kłótnia 29-latki z mężem o to, że został on zmobilizowany do wojny. Jak poinformowały media na Telegramie, kobieta miała już za sobą wcześniejsze próy samobójcze.
Zobacz wideo Reakcje Rosjan na zarządzoną mobilizację. "Wolę już iść do więzienia. Nie będę walczył za tę władzę"

Jak podaje serwis pln24.ru, do zbrodni doszło w Kraju Permskim w nocy z 24 na 25 września. Komunikaty w tej sprawie pojawiły się także w oficjalnych mediach Komitetu Śledczego Terytorium Permu.

Zdaniem władz, powód kłótni miał być błahy. "W nocy 25 września podejrzana, po kłótni z mężem z drobnego powodu, będąc w domu, weszła do pokoju córki i zadała jej śmiertelny cios w serce" - napisano w oficjalnym obwieszczeniu Komitetu Śledczego.

Dziecko zginęło na miejscu.

Rosjanka wbiła nóż swojej 4-letniej córce. Później targnęła się na swoje życie

Po zabójstwie dziecka, Rosjanka sama dźgnęła się w brzuch. Jej życie udało się uratować i 29-latka obecnie przebywa w szpitalu.

"Śledztwo wykazało, że wcześniej podejrzana kobieta dwukrotnie próbowała popełnić samobójstwo" - poinformował wydział.

Nie żyje 32-letnia Marika Dzioba. Walka o jej życie trwała ponad rok (Zdjęcie ilustracyjne)Nie żyje 32-letnia Marika, którą próbował zabić mąż. "Lekarze robili, co w ich mocy"

Dokładniejsze informacje pojawiają się jednak w mediach niezależnych, w tym m.in. na kanale "Uwaga, wiadomości" na Telegramie. Według Komitetu Śledczego Terytorium Permu, zabite dziecko urodziło się w 2016 roku. "Uwaga, wiadomości" podaje jednak, że dziewczynka miała 4 lata.

Małżeństwo pokłóciło się z powodu mobilizacji wojskowej

Kanał pisze również o zupełnie innych okolicznościach, w których miało dojść do kłótni pomiędzy małżonkami. 29-latka miała pokłócić się z mężem o mobilizację, gdyż ten został wcześniej wcielony do walk w Ukrainie.

Kim jest Wiera Putina? Kobieta mieszka w Gruzji i podaje się za prawdziwą matkę PutinaKim jest Wiera Putin? Kobieta mieszka w Gruzji i podaje się za matkę Putina

"Żona nie chciała go puścić, doszło do kłótni. W rezultacie dziewczyna wzięła nóż i dźgnęła córkę w serce" - napisano na kanale Telegram.

Kobieta na początku trafiła do szpitala w bardzo ciężkim stanie, który poprawił się dopiero po operacji. Grozi jej do 30 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Telegram/pln24.ru

Więcej o:
Weź udział w dyskusji:
Wbiła 4-letniej córce nóż w serce, a potem dźgnęła się w brzuch. "Z drobnego powodu"
Aby skomentować ten i inne artykuły zapraszamy na forum.gazeta.pl