Sylwia Bomba pokazała zdjęcie w bieliźnie sprzed ostatniej metamorfozy. Co za zmiana!

Sylwia Bomba ma na swoim koncie niejedną sylwetkową metamorfozę. Przy okazji pewnej zabawy ze swoimi obserwatorami i obserwatorkami na Instagramie, pokazała zdjęcie, które zrobiła przed tegoroczna przemianą. Metamorfoza jest imponująca!
Zobacz wideo Jak często trenuje Sylwia Bomba? "Codziennie!"

Sylwia Bomba zyskała popularność dzięki popularnemu telewizyjnemu programowi TTV "Gogglebox. Przed telewizorem". W międzyczasie udało jej się wystąpić w "Tańcu z gwiazdami". Aktualnie prężnie działa na Instagramie, gdzie zgromadziła już ponad 806 tys. obserwatorek i obserwatorów, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Kiedyś Bomba przyznała, że w przeszłości udało jej się sporo schudnąć. Na początku tego roku podjęła jednak wyzwanie i zaczęła mocniej dbać o swoją sylwetkę.

Sylwia Bomba pokazała zdjęcie w bieliźnie sprzed metamorfozy

Ostatnio Sylwia Bomba postanowiła pobawić się z obserwatorkami i obserwatorami w popularną na Instagramie zabawę, która polega na udostępnieniu zdjęcia z momentu wyznaczonego przez daną osobę. Jedna z internautek lub internautów poprosiła Sylwię, by ta wstawiła zdjęcie zrobione, gdy "źle wyglądała". Inna z osób poprosiła z kolei, by podzieliła się fotografią, na której ma najlepszą formę. Nie da się ukryć, że zmiana jest widoczna. Podobne porównanie Sylwia Bomba wstawiła w maju, tuż po wypracowaniu takiej formy. - Długo zastanawiałam się, czy dodać to zdjęcie… wrzucam, bo jak to mówi mój serdeczny kolega: wypracowane, a nie dane. Początek roku VS dziś. Photoshopa brak - napisała wówczas pod postem.

Sylwia BombaSylwia Bomba https://www.instagram.com/sylwiabomba/ (screen InstaStories)

Jak ćwiczy i co je Sylwia Bomba? 

Na początku 2022 roku, gdy Sylwia Bomba zapowiedziała, że przechodzi na dietę, wyeliminowała ze swojego jadłospisu warzywa zawierające skrobie, w tym: ziemniaki, fasolę i kukurydzę. Ogromną uwagę przykładała również do śniadań, które były bogate w białko. W jednym z komentarzy przyznała jednak, że nie tylko zdrowo się odżywia, lecz także ćwiczy. Jak przyznała w rozmowie z Plotkiem, nie ma ustalonych regularnych treningów, jednak przez wiele zajęć dodatkowych ze swoją córeczką, aktywna jest codziennie.

Więcej o: