Spojrzała w lustro i wybiegła zapłakana z gabinetu tatuażysty. Ludzie mówią, że sama jest sobie winna

Pochodząca ze Szwecji Wilma Hägglund podzieliła się z użytkownikami TikToka historią o nieudanym tatuażu. Influencerka zainspirowana Kendall Jenner marzyła o ukrytym wewnątrz ust napisie "meow'. Niestety tatuażysta nie zrozumiał jej wizji.

Więcej wiadomości przeczytasz na Gazeta.pl.

W 2018 roku Kendall Jenner ujawniła w "The Ellen DeGeneres Show", że po jednej z imprez zrobiła sobie wewnątrz ust tatuaż z napisem "meow". Gwiazda "Z kamerą u Kardashianów" tłumaczyła wówczas, że była pijana i "nie myślała jasno". Kiedy Ellen zapytała ją, dlaczego akurat "meow", Kendall wyjaśniła, że było to pierwsze hasło, jakie przyszło jej do głowy. Nieświadomie swoją imprezową historią wyznaczyła trendy. Pochodząca ze Szwecji Wilma Hägglund marzyła o takim samym tatuażu. Jednak konsekwencje jej wizyty w studiu tatuażu były o bardziej dramatyczne. 

Zobacz wideo Jak Irena Wielocha została influencerką? Dużo w tym zasługi jej trenera z siłowni

Spojrzała w lustro i wybiegła zapłakana z gabinetu tatuażysty

Na kilkusekundowym nagraniu Wilma pokazała scenę "przed" i "po". Najpierw widzimy, jak szczęśliwa siedzi na fotelu i czeka na wykonanie tatuażu. Później zapłakana wraca samochodem do domu. Okazało się, że mężczyzna wykonujący zlecenie, nie zrozumiał koncepcji swojej klientki. Zamiast "meow" wewnątrz ust wytatuował dziewczynie ten napis na zewnętrznej dolnej wardze. 

Nagranie obejrzało ponad milion osób. Wilma przyznała, że zdecydowała się na usunięcie napisu laserem, jednak pierwszy zabieg nie przyniósł efektu. W komentarzach pod jej historią głosy były podzielone. Niektórzy współczuli, inni stwierdzili, że sama jest sobie winna.

Jak mogłaś nie zauważyć, że tatuuje złą stronę?
Czy zemdlałaś w trakcie? Jak mogłaś nie czuć, że robi tatuaż na zewnętrznej stronie ust? Musiałaś mieć otwarte usta? Jak?
Zanim go zrobiła, przecież widziała odbicie! Musiała się na to zgodzić

- pisali internauci.

Więcej o: