Horoskop dzienny 5 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 5 października. Środek tygodnia sprzyja wytężonej pracy, ale też odważnym ruchom zarówno w sferze zawodowej jak i prywatnej. Chcesz wiedzieć, jak potoczy się dzisiejszy dzień? Sprawdź, co mówi Twój horoskop.

Horoskop dzienny - Baran 

Przed Tobą wielka szansa, jednak jeśli się zdecydujesz, kilka rzeczy trzeba będzie poświęcić. Pamiętaj, aby po drodze do sukcesu nie pogubić swoich bliskich, na szczycie bywa bardzo samotnie. 

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny - Byk

Może Ci się nie spodobać to, co usłyszysz od swojego partnera. Kilka słów prawdy jest niestety potrzebne, ostatnio tracisz kontakt z rzeczywistością i zrzucasz wszystko na barki drugiej osoby. Czas wziąć się w garść po to, aby być tu i teraz. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta 

Będziesz dziś przyciągać spojrzenia, Twoja niezwykła aura sprawi, że wokół pojawi się kilku adoratorów, ale tylko jeden z nich będzie miał poważne zamiary? Jak go/ją rozpoznać? Po delikatnym lekko nieśmiałym uśmiechu. 

Hematyt to kamień o niezwykłych właściwościach.Hematyt - minerał pospolity o niezwykłych właściwościach [znaczenie, działanie]

Horoskop dzienny - Rak

Ktoś dziś stanie na Twojej drodze i trochę namiesza, zamiast ciskać piorunami, Gwiazdy radzą Ci spojrzeć na całą sytuację z lotu ptaka. To dobry sposób na to, aby zrozumieć prawdziwą intencję drugiej osoby. 

Horoskop dzienny - Lew

Poczujesz dziś, że relacja, w której jesteś zaangażowany od lat, nie daje Ci pełnej satysfakcji. W długoletnich związkach ciężko jest zatrzymać ogień, może to już czas na romantyczny wyjazd z dala od obowiązków? 

Horoskop dzienny - Panna

Od jakiegoś czasu chodzi za Tobą pomysł totalnej metamorfozy, to może się udać, ale tylko, gdy oddasz się w ręce profesjonalistów. W przeciwnym razie efekt może być opłakany. 

Horoskop dzienny - Waga

Zdobędziesz dziś kilku nowych sprzymierzeńców, ludzie doceniają Twoją szczerość i zaangażowanie. Dobro wraca, to stara zasada, która przynosi w życiu najwięcej profitów. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Twoje wyniki zrobią dziś wrażenie na tych, którzy kiedyś mieli do Ciebie raczej pobłażliwy stosunek. Wchodzisz do hermetycznej grupy i jest duże prawdopodobieństwo, że przejmiesz w niej dowództwo. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Dopadną Cię dziś wyrzuty sumienia, padło kilka ostrych słów, całkiem niepotrzebnie. Zwykłe przepraszam, może tu nie wystarczyć, musisz stanąć na wysokości zadania i zaplanować coś wyjątkowego, co odwróci uwagę od Twojego zachowania. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Otrzymasz dziś niespodziewany zastrzyk gotówki. Po kilku tygodniach posuchy teraz możesz odrobinę zaszaleć i kupić coś, o czym od dawna marzysz. Marzenia są po to, aby je spełniać. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Znajdziesz dziś rozwiązanie problemu, z którym mierzysz się od dawna. Podpowiedź przyjdzie w najmniej oczekiwanym momencie. Nie ma sytuacji bez wyjścia, warto zapamiętać to na przyszłość. 

Tajemnicza linia Słońca na dłoni. Co oznacza? Mają ją wyjątkowe osobyWróżenie z dłoni - poznaj nazwy i znaczenie poszczególnych linii

Horoskop dzienny - Ryby

Obowiązki domowe i zawodowe dadzą Ci się dziś we znaki, ale kto jak nie Ty potrafi ogarnąć cały dom i jeszcze zabłysnąć w pracy? Pod koniec tygodnia wypoczniesz, jeszcze trochę.

Więcej o: